Як відправити документи в ФСС в програмі M.E.Doc

9 563

Оновлено 28.09.20. Якщо при відправці документів в ФСС відсутній адресат, оновіть M.E.Doc до версії 11.02.020, в якій додано новий сертифікат ФСС.

З 01 жовтня 2018 року набрав чинності порядок фінансування страхувальників згідно постанови правління ФСС від 19.07.2018 р. № 12 та відбулися зміни в звітності по лікарняним. Змінено документ «Заява-розрахунок» та введено новий документ «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам». Основні правки стосуються можливості подавати ці документи в електронному вигляді з КЕП (ЕЦП).

Для цього потрібно :

1. В паперовому вигляді подати у відділення Фонду соціального страхування:

2. Створити документи «Заява-розрахунок» (С1100101) та «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам» (С1100201) в програмі «Медок» в новому розділі ФСС України.

Після відправки звітів страхувальник отримує наступні квитанції:

Квитанція №1 – засвідчує факт одержання та час отримання електронного документу Страхувальника;

Квитанція №2 – формується Фондом ФСС по результатам перевірки електронного документу  та засвідчує факт відправлення та його час;

Квитанція №3 – формується спеціалізованим програмним забезпеченням Фонду та засвідчує факт і час прийняття (неприйняття) електронного документа та внесення його у базу даних ФСС.

Якщо Ваша облікова система – 1С:Підприємство, скористайтесь обробкою експорту документів ФСС з 1С:Підприємство в M.E.Doc.

Немає коментарів