Електронний цифровий підпис (ЕЦП)

__ACSK_blue

Електронний підпис – дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.

Електронний цифровий підпис (далі ЕЦП) – вид електронного підпису, отриманого в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача.

ЕЦП може використовуватись юридичними та фізичними особами. Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і паперовому, згідно Закону України “Про електронний документ і електронний документообіг” та “Про електронний цифровий підпис”.

Програма «M.E.Doc» та сертифікати ЕЦП забезпечують вчасну подачу звітів в контролюючі органи, а також обмін електронними первинними документами з Вашими контрагентами.


Порядок отримання ЕЦП


Зібрати комплект документів

Оплатити рахунок (який Ви можете отримати за телефоном (0372) 509 609)

Відвідати наш офіс для генерації ЕЦП

Комплект документів для отримання ЕЦП

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений нижче перелік документів є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для отримання сертифікатів ключів електронного цифрового підпису згідно діючого законодавства України.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів для генерації ЕЦП, щоб уникнути необхідності декілька разів відвідувати центр сертифікації!

Вартість послуг видачі ЕЦП, грн.

ПослугаТермін дії сертифікату
1 рік2 роки (акція)
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП або печатки для юридичної особи (вартість вказана за один сертифікат)146220
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП з печаткою для ФОП122184
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП без печатки для ФОП104157

*Прайс актуальний на 2019 р.

Замовити рахунок