Електронний цифровий підпис (далі ЕЦП)

Електронний підпис – дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.

Електронний цифровий підпис (далі ЕЦП) – вид електронного підпису, отриманого в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача.

ЕЦП може використовуватись юридичними та фізичними особами. Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і звичайному паперовому згідно Закону України “Про електронний документ і електронний документообіг” та “Про електронний цифровий підпис”.

Маючи в наявності систему «M.E.Doc» та ЕЦП Ви можете обмінюватись будь-якою документацією – звітами, договорам, первинною документацією – з будь-якими контрагентами, зокрема, і з держструктурами при подачі звітів у контролюючі органи.

 


Порядок отримання ЕЦП


Зібрати комплект документів.

Оплатити рахунок (який Ви можете отримати за телефоном (0372) 509 609).

Відвідати наш офіс для генерації ЕЦП,

Комплект документів для отримання ЕЦП

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений нижче перелік документів є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для отримання сертифікатів ключів електронного цифрового підпису згідно діючого законодавства України.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів для генерації ЕЦП, щоб уникнути необхідності декілька разів відвідувати центр сертифікації!

Послуги видачі ЕЦП, грн.

Послуга Термін дії сертифікату
1 рік 2 роки (акція)
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП або печатки для юридичної особи (вартість вказана за один сертифікат) 116 175
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП з печаткою для ФОП 92 139
Обробка даних та видача сертифіката ключа ЕЦП без печатки для ФОП 74 112

 

Замовити рахунок

Обсуждение закрыто.