Кваліфікований електронний підпис (КЕП)

__ACSK_blue

Електронний підпис – дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа

КЕП може використовуватись юридичними та фізичними особами. Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і паперовому, згідно Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII “Про електронні довірчі послуги”

Програма «M.E.Doc» та сертифікати КЕП забезпечують вчасну подачу звітів в контролюючі органи, а також обмін електронними первинними документами з Вашими контрагентами.


Порядок отримання КЕП


Зібрати комплект документів

Оплатити рахунок, який Ви можете отримати за телефоном (0372) 509 609

Відвідати наш офіс для генерації електронного підпису або замовити виїзд за кордон

Якщо Вас цікавить отримання електронного підпису за кордоном України, залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Комплект документів для отримання КЕП

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений нижче перелік документів є обов’язковим для отримання сертифікатів ключів електронного цифрового підпису згідно діючого законодавства України.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком документів для генерації КЕП, щоб уникнути необхідності декілька разів відвідувати центр сертифікації.

Зверніть увагу! Користувачі дійсних електронних підписів можуть автоматично продовжити сертифікати КЕП безпосередньо з програми «M.E.Doc» чи веб-сервісу «СОТА» при умові сплати та відсутності змін в сертифікатах. В такому випадку збирати пакет документів не потрібно.

Вартість послуг видачі КЕП

Послуга Вартість з ПДВ, грн
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 1 рік 234
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки 462
Обробка даних та перевидача кваліфікованого сертифікату відкритого ключа (до строку закінчення) 126

Примітка. Надаємо послуги генерації КЕП за кордоном України. В такому випадку додатково сплачується вартість проїзду та проживання адміністратора реєстрації.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів ПП “Портфель” за тел. (050) 104 99 60 або залишайте заявку нижче і ми зателефонуємо