Безконтактний карт-рідер від ТОВ “Автор”

Україна активно переходить на новий зразок внутрішнього паспорта, виконаного у вигляді пластикової ID-карти, що потребує спеціальних програмних засобів для зчитування даних з цих карт.
Пропонуємо пристрій з оптимальним співвідношенням ціна-якість – безконтактний карт-рідер KP-382, розробку компанії «Автор», загальновідомого виробника захищених носіїв цифрового підпису – токенів.

Карт-рідер КР-382 призначений для зчитування даних з ID-паспортів громадян України, біометричних закордонних паспортів, транспортних карток, ідентифікаторів особистості. В комплекті з карткою (ID-паспортом) забезпечує формування електронного цифрового підпису та організацію двофакторної авторизації.

Дані пристрої активно використовуються  скрізь, де громадянину України необхідно засвідчувати свою особистість –  банками, нотаріусами, різноманітними службами, яким потрібні повні паспортні дані; застосовуються в системах розмежування і контролю доступу до ПК, для побудови систем управління доступом до об’єктів (організації електронних прохідних).

Додатково до карт-рідеру надається безкоштовне програмне забезпечення  «SoftID», що дозволяє зчитувати дані з ID-паспорта громадянина України та біометричного закордонного паспорта та інтегрується з іншим програмним забезпеченням.

Ознайомитись з технічним описом даного карт-рідера та завантажити ПЗ «SoftID» Ви можете за посиланням.

Гарантійний термін пристрою становить 12 місяців.

Вартість з ПДВ: 1350 грн

За детальною інформацією звертайтесь у відділ продажу ПП “Портфель” ☎ (050) 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Замовити карт-рідер
2 коментарі
  1. Олександр 02.02.2023 о 15:45

    Чи є можливість зберегти та роздрукувати інформацію считаною ?

    • ПортфельПортфель 03.02.2023 о 14:10

      Доброго дня. Відповіли Вам на електронну пошту

Коментувати