Веб-сервіс «СОТА» – це електронна звітність та електронний документообіг онлайн. В «СОТА» можна створити та подати електронні звіти в ДФС, ПФУ, в управління статистики, інші контролюючі органи та обмінюватись електронними первинними документами з контрагентами.

«СОТА» орієнтована на ФОП, бюджетні установи, юридичних осіб платників єдиного податку. Веб-сервіс мобільний, що дозволяє користуватися ним з довільного пристрою та освоїти роботу у кілька кліків.

В «СОТА» реалізована підтримка ЕЦП усіх основних акредитованих центрів сертифікації, тобто Ви можете працювати з Вашими діючими сертифікатами.

Для роботи в «СОТА» достатньо базових вмінь на комп’ютері та в інтернеті.

Щоб зареєструватися в «СОТА» достатньо натиснути Зареєструватися (див. нижче), ввести власний номер телефону та пароль. Після цього надається демо-доступ до тестової організації для ознайомлення з функціоналом веб-сервісу. Для тестування ключ ЕПЦ не потрібен.

Всім категоріям користувачів демо-версії доступна можливість безкоштовно друкувати, експортувати, узгоджувати, відхиляти вхідні первинні документи, а також здійснювати відправку 50 первинних документів в місяць.

Для переходу з демо-версії на ліцензійний супровід, необхідно оплатити рахунок та отримати код доступу.


Зареєструватись

Купуйте ліцензійний супровід веб-сервісу «СОТА»

310 грн /рік

Фізична особа-підприємець (ФОП)

900 грн /рік

Єдиний податок без ПДВ

1500 грн /рік

Юридична особа на загальній системі оподаткування

Завантажити інструкції по роботі з «СОТА»

Обмін документами з контрагентами

Інструкція по роботі з веб-сервісом

Реєстрація в персональному кабінеті

Питання-відповіді по роботі з “СОТА”

Відео по роботі «СОТА»

 

Немає коментарів