Модуль «Фінансова звітність за МСФЗ» в M.E.Doc

Важлива новина для користувачів програми M.E.Doc!

Повідомляємо, що в оновленні 11.01.030 реалізовано новий модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL), призначений для підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Модуль надає можливість формувати фінансову звітність за МСФЗ на основі таксономії у форматі іХBRL.

Модуль побудований у вигляді таблиці-реєстру, окремий рядок якої відображає коротку інформацію про кожен документ. Таблиця умовно поділена на дві частини:

  • перша містить інформацію про сформовані документи пакету у форматі xml;
  • друга – інформацію про сконвертований звіт у форматі iXBRL.

Для створення та конвертування фінансової звітності за МСФЗ у новому модулі спочатку необхідно створити пакет документів, наприклад, Загальна таксономія 210_310 (І0001001), пакет створюється у форматі .xml та заповнюється суб’єктом господарювання. Користувач має можливість перевірити створені звіти у програмі. Створеними звітами можна обмінюватись як з аудитором, так і з актуарієм (для страхових компаній). При експорті звітів зберігаються дані документа у форматі .html та підписи, накладені на документ, в форматі .p7s. Дані зберігаються у вигляді архіву.

На даний момент модуль містить базові функції зі створення звітності за МСФЗ, надалі функціонал буде вдосконалюватися та розширюватися.

Детальніше ознайомитися з роботою нового модуля можна у відеоматеріалі:

Вартість: 9800 грн

Якщо Вас цікавить даний модуль, звертайтесь по тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Залишити заявку
Немає коментарів