UA-Бюджет: експорт реєстрів казначейських документів в dbf

6 705

Програма для бюджетних установ “UA Бюджет” дає можливість вести облік зобов’язань та платіжних доручень відповідно до наказу МФУ № 309 від 2 березня 2012 року, що дозволяє більше не використовувати ПЗ “Мережа” Держказназначейства.

Для того, щоб налаштувати експорт реєстрів зобов’язань та платіжних доручень потрібно відкрити розділ Грошові кошти, зобов’язання – Довідники – Джерела фінансування.

У вкладці Параметри внесіть дані в поля Код за мережею, Рівень розпорядника, Код грошових коштів та Тип обліку (по аналогії з налаштуваннями в ПЗ “Мережа”). Згідно цих параметрів будуть формуватись відповідні поля у файлі вигрузки dbf. Ці платіжні параметри потрібно вказати на кожне Джерело фінансування.

Налаштування ДФ

Розглянемо порядок створення зобов’язань, платіжних доручень та їх реєстрів в програмі UA Бюджет:

1. Для того, щоб створити документ Зобов’язання відкрийте розділ Грошові кошти, зобов’язання – Казначейство та внесіть дані у всі поля, підсвічені червоним (підсвітка червоним означає, що вони обов’язкові для заповнення).

Зобовязання

Для того, щоб сформувати Реєстр зобов’язань на певну дату створіть новий документ Реєстр зобов’язань, вкажіть джерело фінансування, дату реєстру та натисніть Заповнити. В списку будуть відображені всі зобов’язання, зареєстровані даною датою. Після цього натисніть Провести, а потім – Вивантаження DBF. Папку для вивантаження створіть довільну, в даному прикладі: D:\dbf.

реестр зобовязань

Зверніть увагу! В документі Зобов’язання номер та дата реєстру проставляється автоматично при проведенні документу Реєстр зобов’язань.

2. Для того, щоб створити документ Фінансове зобов’язання у відповідному документі Зобов’язання натисніть На підставі – Фінансове зобов’язання. При цьому всі реквізити автоматично перенесуться, потрібно внести тільки дані в поля № док. постачальника, Дата док. постачальника та Сума з ПДВ:

Фінансове зобов'язання

Реєстр фінансових зобов’язань формується аналогічно до Реєстру зобов’язань та вивантажується в dbf.

3. Документ Платіжне доручення створюється на підставі документу Фінансове зобов’язання та також автоматично формує Реєстр платіжних доручень.

4. В цьому ж розділі Грошові кошти, зобов’язання можна створити Розподіл відкритих асигнувань та експортувати розподіл в dbf.

розподил видкритих асигнувань

Отже, ми бачимо, що програма “UA Бюджет” дозволяє сформувати всі необхідні реєстри зобов’язань та платіжних доручень, роздрукувати і записати їх на електронні носії в dbf згідно формату ПЗ “Мережа” Держказанчейства.

 

Немає коментарів

Коментувати