Зміна окладів співробітників в “Облік бюджетної установи”

1 362

Для зміни окладів співробітників в програмі “Облік бюджетної установи” необхідно заповнити документ Зміна оплати співробітників.

Щоб додати даний документ, відкриваємо розділ Зарплата – група Дані співробітників – Зміна оплати співробітників та натискаємо Створити – Зміна параметрів окладів співробітників.

У новому документі вказуємо Дату зміни окладу та натискаємо Заповнити. Якщо потрібно заповнити документ списком співробітників по підрозділу, вказуємо підрозділ у відповідному полі. У разі зміни окладу в кількох співробітників, натискаємо кнопки Додати або Підбір та додаємо співробітників по черзі в документ.

Після заповнення табличної частини вносимо нові оклади у колонку Нові значення, а при зміні способу нарахування заробітної плати – новий вид тарифного розряду, та проводимо документ.

В результаті, при нарахуванні заробітної плати буде окремо розрахована її частина до дати зміни в документі Зміна окладів співробітників на основі старого окладу, а після дати зміни – на основі нового окладу.

Таким чином,  в “Облік бюджетної установи” можна змінити оклад для одного співробітника, підрозділу чи усіх співробітників установи.

Немає коментарів

Коментувати