1

Компанія “Портфель” входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS” та інші системи автоматизації.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Серед напрямків діяльності САБ :

Продукти “BAS” – зарекомендували себе як надійний та ефективний інструмент українського бізнесу та використовуються підприємствами в різних галузях і сегментах економіки України. Партнерами накопичений величезний досвід впровадження типових, спеціалізованих і галузевих рішень, реалізовано тисячі успішних проектів. Компанії-члени САБ мають ряд власних розробок, реалізованих на базі “BAS”.

ІТС – набір сервісів інформаційно-технологічного супроводу, для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації. Користувачі систем автоматизації отримують актуальну методичну інформацію, оновлення програмних продуктів, сервіси для здачі регламентованої звітності, обміну податковими та іншими електронними документами та інше. Методисти ІТС регулярно готують рекомендації щодо вирішення актуальних облікових задач з використанням програм автоматизації бізнесу. Завдяки цьому користувачі можуть швидше адаптуватися до нових вимог обліку та звітності як з боку законодавства, так й з боку бізнесу.

Компанія “Портфель” здійснює регулярний супровід користувачів “BAS” як в м. Чернівці, так і по всій Україні.