Комплект документів для фізичної особи (ФОП, приватного нотаріуса, адвоката)


Для отримання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) для фізичної особи чи ФОП, приватного нотаріуса, адвоката необхідні наступні документи:

  • Копія паспорта громадянина України або інший документ, що його замінює, 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінка з адресою останнього місця реєстрації.
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, або картки фізичної особи – платника податків, якщо наданий паспорт підписувача не містить значення ІН.
  • Платіжне доручення
  • USB – накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій).

Вищевказані документи фізична особа засвідчує на кожній сторінці. Підпис має відповідати зразку підпису в паспорті.

Приймаються тільки якісні копії документів (чіткі фото та розбірливий текст, без будь – яких виправлень). До розгляду не приймаються документи/копії документів, які мають пошкодження, підчистки, дописки, закреслені слова, інші виправлення.

Важливо! Особа, яка оформлює КЕП, має мати при собі діючий паспорт громадянина України у формі книжечки або ID – карти (оригінал для ознайомлення) або інший документ, що його замінює.

Якщо термін дії сертифікатів ще не закінчився і змін у даних, які внесені в сертифікати не відбулось, у Вас є можливість автоматично продовжити сертифікати усіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг через сайт ЦСК «Україна», або через програму «М.Е.Doc».