Комплект документів для відокремленого підрозділу юридичної особи, що отримує сертифікат для підписання податкових накладних


Для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) відокремленого підрозділу юридичної особи, що отримує сертифікат для підписання податкових накладних, потрібні наступні документи:

  1. Копія Виписки з ЄДР або Витягу з ЄДР юридичної особи.
  2. Копія документів про призначення на посаду кожної особи, підпис якої генерується (наприклад: протокол засідання загальних зборів, наказ на призначення, контракт тощо).
  3. Копія документа про делегування права підпису податкових накладних працівникам відокремленого підрозділу юридичної особи (наказ, довіреність тощо).

Вищевказані документи (п.1-п.3) повинні бути засвідченні на кожній сторінці  керівником та печаткою, за наявності. Підпис має відповідати зразку підпису в паспорті.

  1. Копія паспортів громадян України або інших документів, що їх замінює, 1-2 сторінки (3-6 за наявності відміток) кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат.
  2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, або картки фізичної особи – платника податків, якщо наданий паспорт підписувача не містить значення ІН.
  3. Довіреність – у випадку, коли співробітник відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені підприємства, без присутності керівника.
  4. Платіжне доручення.
  5. USB – накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій).

Вищевказані документи (п.4-п.5) засвідчує тільки власник даних документів. Підпис має відповідати зразку підпису в паспорті.

Приймаються тільки якісні копії документів (чіткі фото та розбірливий текст, без будь – яких виправлень). До розгляду не приймаються документи/копії документів, які мають пошкодження, підчистки, дописки, закреслені слова, інші виправлення.

Важливо! Особа, яка оформлює КЕП, має мати при собі діючий паспорт громадянина України у формі книжечки або ID – карти (оригінал для ознайомлення) або інший документ, що його замінює.

Якщо термін дії сертифікатів ще не закінчився і змін у даних, які внесені в сертифікати не відбулось, тоді у Вас є можливість автоматично продовжити сертифікати усіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг через сайт ЦСК «Україна», або через програму «М.Е.Doc».