Як закрити доступ до даних в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

654

Після здачі регламентної звітності рекомендуємо закрити попередній період для змін.  Для цього в меню Адміністрування – Підтримка та обслуговування – Дати заборони зміни даних обираємо користувача або групу користувачів та виставляємо дату заборони зміни даних. Після цього при спробі внести зміни в базу даних до дати заборони буде виводиться повідомлення: “заборонено змінювати або переміщати в заборонений період” , “встановлена дата заборони”

Параметр дати заборони може приймати наступні значення:

  • Загальна дата – одна дата заборони задається для всіх елементів бази даних
  • По об’єктах – встановлюється своя дата заборони  для кожної організації

1С БУ 2 дати заборони зміни даних

В Бухгалтерія 2.0 передбачено ряд звітів для контролю роботи користувачів у інформаційній базі, а також формування графіків, помилок і попереджень безпосередньої роботи. Знаходяться звіти в Адміністрування – Підтримка та обслуговування – Звіти і обробки  посилання Звіти адміністратора.

1С БУ 2 меню звіти адміністратора

Доступні такі звіти: 

Активність користувача – відображає детальну інформацію з якими об’єктами працював користувач в програмі 

З діаграми видно, що  користувач Админенко В.С. створив 20 документів і довідників та змінив 22.

Аналіз активності користувачів – моніторинг активності користувачів,  відображається інформація по підключенню до бази 1С:Підприємство: хто і скільки разів підключався, в який період, тривалість роботи,  які документи чи  довідники  створювалися, змінювалися. Існує можливість створити діаграму роботи як для одного користувача, так і для групи користувачів.

Контроль журналу реєстрації відображає помилки і попередження у інформаційній базі за вибраний період.

Таким чином, Ви можете сформувати звіти по роботі користувачів, графіки регламентних робіт і налаштувати дати заборони зміни даних у програмі 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0.

Немає коментарів