Дата заборони зміни даних та звіти адміністратора в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

533

В конфігурації 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 передбачено гнучке налаштування дати заборони даних та створено зручні та інформативні звіти для адміністратора системи.

Дата заборони зміни даних

Дата заборони зміни даних використовується для того, щоб заборонити користувачу інформаційної бази 1С:Підприємство змінювати документи у закритих періодах.

Щоб змінити налаштування Дати заборони зміни даних потрібно відкрити інформаційну базу 1С:Підприємство, меню Адміністрування – Підтримка та обслуговування – Дати заборони зміни даних. В таблиці Користувач, група користувачів на порожньому полі, під користувачами необхідно кнопкою підібрати вибрати потрібно користувача або групу користувачів. Якщо дата заборони стосується всіх довідників, документів в полі Спосіб зазначення дати заборони вкажіть Загальна дата, в полі Дата заборони – власне дату, до якої користувач не може змінювати документи.

На малюнку нижче вибрано користувача Петренко і дата заборони: кінець минулого місяця. Тобто користувач Петренко до 31.01.2017 року не зможе змінювати документи. Таким самим способом можна додати інших користувачів або групу і проставити потрібну дату заборони зміни даних.

1С БУ 2 дати заборони зміни даних

Розділ Звіти адміністратора

В конфігурації Бухгалтерія 2.0 розділ Звіти адміністратора призначений для контролю дій користувачів у інформаційній базі, а також формування графіків, помилок і попереджень безпосередньої роботи 1С:Підприємство.

Щоб ознайомитись із Звітами адміністратора, відкрийте розділ Адміністрування – Підтримка та обслуговування – Звіти і обробки  посилання Звіти адміністратора.

1С БУ 2 розділ звіти адміністратора

Меню Звіти адміністратора  містить у собі:

  • пошук;
  • активність користувача;
  • аналіз активності користувачів;
  • контроль журналу реєстрації;
  • тривалість роботи регламентних завдань.

1С БУ 2 меню звіти адміністратора

Пошук

Пошук – дозволяє прискорити пошук потрібних звітів, типових форм, користувачів і т.д.

Наприклад, у пошуку задамо слово зарплата – отримаємо 12 результатів.

1С БУ 2 пошук

Активність користувача

Активність користувача дозволяє перевірити роботу конкретного користувача  за певний період в 1С:Підприємство.

Виберемо наприклад користувача Админенко В.С. і період. Натискаємо кнопку Сформувати і отримуємо діаграму  роботи користувача.

З діаграми видно, що  користувач Админенко В.С. створив 20 документів і довідників та змінив 22.

В звіті Аналіз активності користувачів можна створити діаграму роботи як для одного користувача, так і для групи користувачів. Тут відображається інформація по підключенню до бази 1С:Підприємство: хто і скільки разів підключався, в який період, тривалість роботи,  які документи чи  довідники  створювалися, змінювалися.

Контроль журналу реєстрації відображає помилки і попередження у інформаційній базі за вибраний період. На прикладі нижче вибраний період Цей рік. Натисність Сформувати. За рік в даній базі було лише 2 попередження.

Таким чином, Ви можете сформувати звіти по роботі користувачів, графіки регламентних робіт і налаштувати дати заборони зміни даних у програмі 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0.

Немає коментарів