Персональні налаштування користувача в BAS Бухгалтерія

5 939

В конфігурації “BAS Бухгалтерія” для прискорення заповнення реквізитів документів та звітів передбачені Персональні налаштування користувача.

Щоб змінити налаштування користувача, необхідно відкрити інформаційну базу “BAS Бухгалтерія” під користувачем, для якого будуть вноситися зміни, розділ Головне – Настройки – Персональні настройки і заповнити необхідні поля для оптимізації роботи.

В персональних настройках можна обрати наступні параметри:

  • Основна організація – якщо в базі ведеться кілька організацій, в документи та звіти буде автоматично обиратись вказана в настройках.
  • Основний підрозділ – буде обиратись в документи, де є відбір по підрозділах, наприклад Нарахування зарплати.
  • Основний відокремлений підрозділ – буде підставлятись в податкові документи.
  • Основний склад – зазначений склад буде заповнюватись у всі документи, пов’язані із рухом товару (надходження, переміщення, реалізація, списання).
  • Основне місце складання документів – вказується населений пункт, наприклад, м. Київ.
  • Основний представник організації – обирається відповідальна особа, яка буде зазначена в друкованих формах документів.
  • Хто зазвичай виписує податкові накладні.
  • Номенклатура для заповнення податкових накладних.

Зверніть увагу на параметр Запитувати підтвердження при завершенні програми. Проставлення даної відмітки убезпечить від випадкового закриття програми. Це важливо, коли відкрито багато звітів і різних документів.

Ще один корисний параметр Робоча дата. Використовується у випадку, коли потрібно занести в базу “BAS Бухгалтерія” багато документів з датою, яка відрізняється від поточної. Для встановлення цього параметру зніміть позначку навпроти Поточна дата комп’ютера і проставте навпроти Інша дата потрібну дату, яка буде автоматично заповнюватись в документах.

Для збереження всіх налаштувань натисніть Записати та закрити.

Автоматичне підтягування інформації в документ з налаштувань користувача показано в прикладі:

Таким чином, заповнення персональних налаштувань полегшить та прискорить роботу користувача в програмі “BAS Бухгалтерія”.
Немає коментарів

Коментувати