Як додати користувача в BAS Бухгалтерія

8 203

При першому запуску “BAS Бухгалтерія” користувачі відсутні. Їх можна створити по інструкції, яка описана нижче, при цьому перший користувач буде створений з правами адміністратора.

Розглянемо приклад створення користувача в “BAS Бухгалтерія”

Відкрийте розділ АдмініструванняНастройки користувачів і прав та розгорніть розділ Користувачі.

У вікні, що відкрилось, натисніть Створити.

Оберіть фізичну особу з довідника, заповніть поле повне ім’я та за потреби скорегуйте ім’я для входу, яке буде відображатись при запуску програми. Пароль на відкриття бази не є обов’язковим, за потреби його можна внести за допомогою кнопки Встановити пароль.

Якщо зняти галочку Показувати в списку вибору, Ви зможете відкрити базу лише набравши ім’я для входу на клавіатурі, зазвичай це налаштування використовується адміністратором.

Після запису користувача натисність кнопку Права доступу  і оберіть профіль користувача (в даному прикладі Адміністратор і Головний бухгалтер) та натисніть Записати.

Окрім того, переглянути доданих користувачів та їхні ролі можна через Конфігуратор в меню Адміністрування – Користувачі, закладка Інші. Галочками відмічені доступні ролі користувача. Зверніть увагу!  Зміна ролі, додавання або відміна її  в конфігураторі може призвести до того, що відповідний користувач, у налаштуваннях якого відбуваються зміни, не зможе увійти в інформаційну базу.

Таким чином можна створити користувача у інформаційній базі “BAS Бухгалтерія” і налаштувати права доступу для нього.
Немає коментарів

Коментувати