Налаштування пошти для програми M.E.Doc

8 112

Для коректної роботи M.E.Doc необхідно створити поштову скриньку, яка буде використовуватися тільки програмою. Якщо в програмі  M.E.Doc декілька підприємств, обов’язково створіть для кожного підприємства свою електронну скриньку. Ми рекомендуємо створювати електронну скриньку на поштовому сервері ukr.net.

Створення електронної скриньки

Перейдіть на сайт ukr.net та натисніть створити скриньку.

Наступним кроком буде реєстрація скриньки. Потрібно заповнити всі поля картки реєстрації. Вкажіть логін і пароль до пошти (та запишіть ці дані для подальших налаштувань), прізвище і ім’я, дату народження, стать, номер телефону. Після того як натиснете отримати код, на Ваш телефон прийде код підтвердження – його потрібно ввести і поставити галочку навпроти “Я надаю згоду на обробку персональних даних…” та натиснути Зареєструвати скриньку.

Налаштування поштової скриньки для роботи з M.E.Doc

Внесіть логін і пароль, який було вказано при реєстрації на ukr.net, щоб відкрити Вашу скриньку. Натисніть на кнопку Загальні налаштування (на мал. нижче) та знайдіть розділ Поштові програми.

В розділі Поштові програми  включіть Використання IMAP та SMTP та натисніть Зберегти зміни.

Налаштування електронної пошти в M.E.Doc

В програмі M.E.Doc відкрийте розділ Головне меню – Адміністрування – Параметри системи – Електронна пошта. Вкажіть логін та пароль, і програма сама проставить всі налаштування під конкретний поштовий сервер. Натисність на стрілку, щоб не вносити ще раз пароль на авторизацію.

Натисніть Перевірити зєднання. Якщо логін і пароль внесено коректно, M.E.Doc видасть повідомлення про вдале з’єднання.

Натисність Зберегти та вийти.

Зверніть увагу! Якщо в параметрах системи проставити галочку Використовується виключно програмою M.E.Doc і вказати корпоративну чи власну пошту, а не створену нову скриньку згідно вищенаведеної інструкції, то всі листи, які не стосуються програми M.E.Doc будуть видалені з поштової скриньки.

Тому ми рекомендуємо створювати та налаштовувати електронні скриньки виключно для подачі звітності в програмі M.E.Doc.Немає коментарів

Коментувати