Як подати повідомлення про прийняття працівника на роботу з BAS Бухгалтерія

14 327

Згідно чинного законодавства роботодавці подають повідомлення про прийняття працівника на роботу до початку роботи працівника. Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та подання повідомлення до ДПС.

Зауважимо, що таке повідомлення подається роботодавцем до територіальних органів Державної податкової служби за місцем їх обліку засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб.

Програма BAS Бухгалтерія дозволяє автоматично сформувати таке повідомлення та вивантажити його в електронній формі для подальшого подання до ДПС.

Щоб вивантажити повідомлення про прийняття працівника на роботу з BAS Бухгалтерія, потрібно:

1. Перевірити коректність даних в документах “Прийом на роботу”, по яким треба сформувати повідомлення, або створити і провести нові документи. Зверніть увагу чи вірна дата в полі “дата прийому”.

2. Перейдіть у розділ “Звіти – Регламентована звітність – Регламентовані звіти вбудовані”. В переліку звітів встановіть відмітку біля “Повідомлення про прийняття працівника на роботу” та натисніть “Створити звіт”.

3. Далі відкрийте вікно “Настройка” – “Параметри заповнення”, вкажіть необхідний період та натисніть кнопку Заповнити. Для вивантаження повідомлення у електронному форматі натисніть Вивантажити в XML.

4. В наступному вікні вкажіть “Каталог вивантаження”, натисніть кнопку “Сформувати файли вивантаження” та “Зберегти файли вивантаження”.

5. Збережений файл потрібно завантажити у програму для подачі звітності, у нашому випадку це M.E.Dос. Відкрийте розділ “Звітність” – “Реєстр звітів”, меню “Файл” – “Імпорт” – “Імпорт звітів” та виберіть наш файл з розширенням XML.

6. Підпишіть звіт та відправте до ДПС. Після отримання другої квитанції з позначкою «Прийнято пакет» для “Повідомлення про прийняття працівника на роботу”, воно вважається поданим.
Немає коментарів

Коментувати