Як завантажити чеки в Cashalot з інших ПРРО/РРО

У програмному РРО Cashalot з’явилась функція завантаження усіх касових документів до локальної бази програми, що зареєстровані в Системі обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (СОД РРО) після 01.01.2022 р. Зокрема можна завантажити: будь-які фіскальні та видаткові чеки, чеки службової видачі або внесення, Z-звіти та інші документи.

Щоб завантажити дані із СОД РРО, в робочому місці касира (РМК) Cashalot переходимо у розділ Операції – Історія операцій.

Далі натискаємо на кнопку Завантажити з СОД РРО.

У вікні, що відкрилось, вказуємо фіскальний номер РРО/ПРРО, або обираємо з існуючих ГО та ПРРО, для яких потрібно виконати завантаження. Обираємо період часу для завантаження та натискаємо кнопку Завантажити.

Зверніть увагу. Для завантаження доступні лише ті документи, що були зареєстровані з 01.01.2022 р.

Оскільки для цієї операції потрібне підтвердження КЕП, то вказуємо шлях до особистого ключа особи, яка зареєстрована за формою J(F)1391103 “Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису”.

Далі з’явиться повідомлення про успішність виконаної операції або помилку.

Переглянути завантажені чеки за вказаний період можна в розділі Історія операцій.

У цьому ж розділі можна виконувати всі доступні в Cashalot операції над завантаженими чеками.

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати