Як подати заяву про реєстрацію ПРРО в Cashalot (форма 1-ПРРО)

383

Для того, щоб зручно зареєструвати екземпляр програмного РРО, через який будуть здійснюватись розрахункові операції, у програмному РРО Cashalot (Кашалот) є можливість подати відповідну заяву до ДПС.

Щоб створити Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій в Cashalot перейдіть в розділ Документи. Натисніть кнопку Створити та оберіть форму №1-ПРРО.

У відкритій формі документу заповнюємо всі необхідні поля. Перевіряємо правильність автоматично заповнених даних у розділах 1 та 2 та найменування ДПС, куди подається документ. Якщо поля пусті, то заповнюємо їх власноруч.

Для швидкого заповнення даних у розділі 3, можна обрати заповнену картку ГО з довідника господарських одиниць, натиснувши на 3 крапки  в полі Назва ГО.

Заповнення картки ГО розглядалось у статті про реєстрацію господарської одиниці. У відкритому вікні шукаємо свою ГО, для якої реєструється каса.

У розділах 4 та 5 вказуємо наступні дані:

Примітка:

  • Оскільки ми хочемо створити пересувний ПРРО в автомобілі, то вказуємо відповідну позначку в розділі 4. Назву каси та локальний номер обираємо самостійно, фіскальний номер при реєстрації не вказуємо, він присвоюється автоматично сервером ДПС.
  • Для того, аби каса мала можливість працювати в режимі офлайн при відсутності зв’язку між ПРРО та сервером ДПС, ставимо відповідну позначку в розділі 5.

Після цього, сформований документ можна Перевірити та Передати на підпис.

Документ набуде остаточного вигляду. Тепер його можна відправити до ДПС.

У разі неприйняття документу, у квитанції буде вказана причина. Виправляємо неточності та подаємо документ ще раз. Тепер можна приступати до подання інформації про КЕПи касирів (форма 5-ПРРО).

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати