Аналітика в ПРРО Cashalot

958

В «Кабінеті Cashalot» в розділі «Аналітика» можна переглянути інформацію про наступні показники, залежно від того, які дані були заповнені при додаванні суб’єкта в розділі «Мій бізнес».

Для юридичних осіб:

Для ФОП:

Також ПРРО Cashalot (Кашалот) дає можливість аналізувати та вивантажувати наступні звіти у форматі Excel, з можливістю відфільтрувати по номеру ПРРО, господарській одиниці, періоду, касиру, виду і способу оплати:

Розглянемо звіти ПРРО Cashalot (Кашалот) детальніше.

Статистика по чекам продажу

Розділ дозволяє переглянути години активності по кожній точці продажу, завантаженість продавців та середній чек.

Тут також можна переглянути усі фіскальні чеки у друкованій формі або вивантажити їх у форматі реєстру.

Статистика по чекам повернення

Дозволяє переглянути аналітику по кількості чеків повернення по днях і годинах, а також дані про величину та середній чек повернення за обраний період.

Z-звіти

Аналітика, яка дозволяє проаналізувати дані у розрізі продажу чи повернення, кількість зареєстрованих Z-звітів у розрізі ГО, касирів та ПРРО. Також тут можна дізнатись про загальні виторги, в тому числі за видами оплати.

Аналітика по реалізованим товарам

Дає можливість проаналізувати частку виторгу по кожній із груп товарів та динаміку реалізацій обраних товарів у розрізі суми, кількості та господарських одиниць.

Касові зміни

Даний розділ дасть можливість переглянути та зробити аналіз касових змін, а саме: дату та час відкриття/закриття зміни; касира, який відкривав чи закривав зміну; стан та час тривалості відкритої зміни.

Отже, дані звіти надають вам можливість проаналізувати та зрозуміти, що відбувається із вашим бізнесом, без додаткової плати та доробок. За потреби, табличні дані цих звітів можна експортувати для подальшої обробки в інших облікових системах, або для детальнішого аналізу.

Примітка. Кейси впроваджень ПРРО Cashalot можна переглянути за посиланням.

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати