Як налаштувати друк логотипу та повідомлень на чеку в ПРРО Cashalot

580

В ПРРО Cashalot Ви можете персоніфікувати чеки, додавши на них зображення логотипу компанії та повідомлення покупцю: побажання, акції та цікаві пропозиції, запрошення завітати знову, передбачення та ін.

Розглянемо детальніше як налаштувати друк логотипу в ПРРО Cashalot

Додати логотип можна у «Кабінеті Cashalot», в розділі «Мій бізнес» – «Налаштування». Розмістити можна до двох зображень: по одному зверху і знизу.

У відкритому розділі обираємо «Налаштування логотипів для чеків», ставимо галочку на потрібній господарській одиниці, завантажуємо логотип та зберігаємо налаштування. Є можливість для кожної ГО налаштувати окремий логотип та його розташування, або для всіх одразу.

Зверніть увагу. Доступні для завантаження розширення файлів – *.png, *.jpg, *.jpeg, *.ico, максимальний розмір файлу для завантаження – 160 КБ.

Якщо логотип вже присутній і його потрібно замінити, то спочатку видаліть старий, натиснувши на кошик.

Після збереження налаштувань друкований чек матиме наступний вигляд.

Розміщення логотипу своєї компанії на чеку збільшить впізнаваність та викликатиме чіткі асоціації з компанією, проданим товаром та послугами.

Розглянемо як додати повідомлення до чеків в ПРРО Cashalot

В програмному РРО Cashalot, окрім поля коментар, також реалізована можливість друкувати на кожному чеку повідомлення для клієнтів.

Друк повідомлення та його текст налаштовується у кабінеті користувача в розділі «Всі каси». Оберіть потрібну господарську одиницю та натисніть кнопку «Налаштування».

Оберіть розділ «Довільний текст у чеках». Текст повідомлення можна налаштувати як однаковий для всіх кас, так і різний – для кожної каси окремо.

Зверніть увагу, що перед реєстрацією чеку в ДПС також доступне поле «Коментар» – це окреме поле, в якому можна вказати службову або іншу довільну інформацію.

Довільний текст, який ми налаштували вище, буде відображатись в нижній частині друкованої форми фіскального чеку.

Примітка. Кейси впроваджень ПРРО Cashalot можна переглянути за посиланням.
Немає коментарів

Коментувати