Автоматичне закриття зміни у ПРРО Cashalot

1 387

Для організацій, які працюють за чітким графіком роботи, у ПРРО Cashalot (Кашалот) є можливість налаштувати час автоматичного закриття зміни. Це можна зробити як у самому робочому місці касира (РМК), так і у Кабінеті Cashalot в розділі «Всі каси» – «Налаштування».

Функціонал автоматичного закриття зміни в ПРРО Cashalot дозволяє:

  1. Обрати ПРРО, для яких застосовуються правила.
  2. Вибрати час, у який потрібно виконати закриття.
  3. Налаштувати попередження касира про автозакриття на касі та вказати інтервал попередження.

Приклад налаштування у кабінеті Cashalot:

4. Автозакриття зміни із службовою видачею – якщо налаштування неактивне, то при закритті зміни службова видача не буде виконуватися.

Зверніть увагу. Якщо налаштування було виконано і в РМК, і в Кабінеті, то пріоритетними будуть налаштування в Кабінеті Cashalot (ці налаштування автоматично завантажаться в РМК при відкритті зміни). Автозакриття зміни спрацює тільки у випадку виконання наступних умов: РМК знаходиться у робочому стані (незакрите) та зміна була відкрита на поточному примірнику програми.

Приклад повідомлення для касира про автоматичне закриття зміни:

Отже, завдяки функціоналу автоматичного закриття зміни у ПРРО Cashalot, дотримуватись чіткого графіку робочих змін стало ще простіше.

Примітка. Кейси впроваджень ПРРО Cashalot можна переглянути за посиланням.

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати