Як налаштувати драйвер ПРРО Cashalot в “Роздрібна торгівля”

326

Інтеграція ПРРО Cashalot з обліковою системою відбувається за участю драйвера Cashalot і передбачає що на ПК має бути встановлений Cashalot. Розглянемо налаштування драйвера на прикладі “Роздрібна торгівля” (починаючи з версії 1.0.14). Стаття актуальна також для “Управління торгівлею” (2.3.37) та “Управління торговим пiдприємством” (1.2.64). За замовчуванням бібліотека з драйвером знаходиться в кореневому каталозі програми Cashalot: C:\ProgramData\Cashalot.

Схема підключення ПРРО Cashalot

Для того, щоб додати ПРРО в облікову систему, потрібно встановити програму Cashalot, додати фіскальний реєстратор та вказати шлях до програми.

1. Відкрийте розділ “Торгове обладнання”- “Фіскальні реєстратори”.

2. Створіть торгове обладнання – для цього в колонці “Модель” відкрийте довідник “Торгове обладнання” та натисніть кнопку створити.

3. Відкриється вікно створення торгового обладнання. В поле найменування внесіть назву та виберіть файл обробки.

4. В довіднику обробок додайте файл обробки драйвера – CashalotSoftwareRRO_v01.epf. Файл обробки постачається в оновленні облікової програми та знаходиться у папці, яку обрали при встановленні.

5. В параметрах фіскального реєстратора вкажіть фіскальний номер РРО (каси) та шлях до кореневого каталогу Cashalot, натисніть “Встановити драйвер” і кнопку “Виконати”.

6. З’явиться вікно про успішне встановлення драйвера.

7. Перейдіть в режим РМК (Робоче місце касира) через відповідне меню або кнопкою «F11» та натисніть “Реєстрація продаж”, після чого можна проводити операції з касою.

Робота в режимі офлайн

Якщо при реєстрації чеку продажу на пристрої не було інтернету, Cashalot повідомить про відсутність зв’язку із сервером ФСКО, і про можливість роботи каси в режимі офлайн та запитає чи переходити в режим офлайн. Нагадуємо, що каса може працювати не більше 36 годин підряд офлайн, і не більше ніж 168 годин за місяць.

Після натискання «Так» каса почне проводити чеки в режимі офлайн.

Після відновлення зв’язку, каса автоматично перейде в онлайн режим, і всі чеки відправляться на реєстрацію до ФСКО.

В програмі Cashalot в розділі меню “Звіти” –  “Історії операцій” можна буде побачити час початку і час кінця роботи в офлайн режимі.

Таким чином, можна інтегрувати ПРРО Cashalot та налаштувати можливість фіскалізації чеків з облікової системи. Детальніше про можливості і вартість інтеграції.

Для замовлення драйвера та ліцензії Cashalot звертайтесь за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати