Інтеграція ПРРО Cashalot з системою IIKO

1 411

Для інтеграції ПРРО Cashalot (Кашалот) з обліковою системою ІІКО реалізовано плагін Resto.Front.Api.CashalotIikoCashRegisterPlugin.dll. За замовчуванням шлях до бібліотеки: C:\ProgramData\Cashalot\CashalotPlugins.

В плагіні доступні всі методи бібліотеки CashalotApiBridge.dll: OpenShift, ServiceInput, ServiceOutput, FiscalizeCheck, GetReceiptFiscalNumberByLocalNumber, GetReceiptLocalNumberByFiscalNumber, FiscalizeReturnCheck, ShowXReport, GetReceiptXML, ShowReceipt, CloseShift.

Налаштування плагіна

1. Як додати пристрій в ііко-офіс

Щоб додати пристрій в iikoOffice2021, відкрийте розділ “Адміністрування – Налаштування обладнання” та натисніть  “Додати”. У вікні, що відкрилось, вкажіть тип пристрою (ККМ, принтер чеків) і з переліку доступних моделей ККМ оберіть фіскальний реєстратор Сashalot та натисніть кнопку “Далі”.

У вкладці Основні налаштування вкажіть номер каси, до якої підключається ПРРО Сashalot, назву та інші параметри.

У вкладці Додаткові налаштування вкажіть шлях до каталогу програми Кашалот та фіскальний номер РРО, зареєстрованого в ДПС.

Також можна вказати додаткові параметри в інших вкладках, після цього натисніть кнопку “Завершити”. У список встановлених пристроїв буде додано фіскальний реєстратор ПРРО Сashalot.

2. Як налаштувати плагін в ііко-фронт

Зайдіть в зміну користувача ііко-фронт та введіть пін код користувача.

Для налаштування Сashalot перейдіть в розділ “Інструменти-Налаштування обладнання” та натисніть на рядок фіскального реєстратора Сashalot. Потім оберіть “Налаштувати – Додаткові настройки” і вкажіть шлях до каталогу програми Кашалот та фіскальний номер каси. Натисніть “Зберегти”.

За необхідності, протестуйте плагін і/або перезавантажте ііко-фронт.

Для подальшої роботи, додатково до зміни користувача ііко-фронт, необхідно відкривати касову зміну Сashalot.

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати