Як завантажити ліцензії ПРРО в Cashalot (Кашалот)

Кожна ліцензія призначена для конкретного ПРРО та пов’язується із його фіскальним номером. Замовлення відповідної кількості ліцензій слід здійснювати наперед, через представника розробника (замовити ліцензію).

Згенеровані ліцензії зберігаються на сервері ліцензій та можуть бути завантажені у ваш особистий кабінет Cashalot (Кашалот). Можливість завантажити ліцензії з’являється тоді, коли в розділі Всі каси є ПРРО без ліцензій, або у яких термін поточної ліцензії закінчується.

Для того, щоб завантажити ліцензії в ПРРО Cashalot, виконайте наступні кроки:

1. В кабінеті користувача зайдіть в розділ Всі Каси.

2. Якщо потрібно завантажити дані про ваше ПРРО з ДПС, то для отримання нової інформації про ПРРО натисніть кнопку Завантажити ПРРО з ДПС.

3. Для завантаження ліцензій у Кабінеті користувача натисніть кнопку Завантажити ліцензії ПРРО у верхній частині сторінки.

Відобразиться вікно, в якому вказані назви господарських одиниць (ГО) та перелік ПРРО у вигляді таблиці. Рядки містять назву ГО та фіскальний номер ПРРО, а стовпці відповідають типам ліцензій.

Інформацію про кількість доступних ліцензій та термін їх дії можна переглянути, натиснувши у рядку Доступно нових ліцензій:

Для перегляду ліцензій для конкретної ГО, виберіть її назву у верхній частині вікна.

Щоб переглянути перелік ПРРО, скористайтеся стрілками у нижній частині вікна.

Щоб швидко знайти певний ПРРО, введіть його фіскальний номер у полі пошуку.

4. Закріпіть завантажені ліцензії за фіскальними номерами ПРРО.

Оберіть назву господарської одиниці, для якої необхідно завантажити ліцензії. У рядках, що відповідають ПРРО, у колонці Cashalot оберіть термін дії нової ліцензії, що буде прикріплена до ПРРО за його фіскальним номером.

У разі використання ліцензії типу API або Драйвер для BAS у рядку, що відповідає ПРРО, встановіть відмітку у відповідній колонці.

Ліцензії, що використовуються у пакеті з ліцензією типу Cashаlot, будуть відображені у відповідній колонці з вказанням терміну їх дії. У колонці Cashalot також буде вказано назву комплекту ліцензій, наприклад: Cashalot+Арі.

Якщо встановлено позначку Драйвер для BAS, разом із ліцензією буде автоматично завантажено та встановлено драйвер для інтеграції з обліковою системою BAS.

Зверніть увагу, у випадку замовлення окремих ліцензій – Драйвер для BAS або API, – їх термін буде дорівнювати терміну дії основної ліцензії Cashalot.

Натисніть кнопку Завантажити.

Якщо все обрано вірно, Cashalot видасть повідомлення:

5. Якщо ж за фіскальним номером ПРРО не закріплено ліцензію, поле містить повідомлення Ліцензія: відсутня.

Термін дії ліцензії можна переглянути у блоці інформації про ПРРО.

Зверніть увагу. Після прив’язки ліцензії перенести її на інший ПРРО неможливо! (За винятком якщо попередня каса скасована, а ліцензія дійсна).

Компанія “Портфель” надає послуги налаштування Cashalot, підключення торговельного обладнання та інтеграції Cashalot з BAS.

Для замовлення послуг звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати