Як почати працювати в АС «Є-Звітність»

57 794

Єзвітність1

В лютому 2018 року розпочалось створення кабінетів в АС “Є-Звітність” та подання електронної фінансової та бюджетної звітності за 2017 рік.

Згідно листа  Казначейства від  №14-08/94-1951 від 31.01.2018 р.  АС “Є-Звітність”  передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі – клієнти ДКУ), які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування.

АС “Є-Звітність” надає можливість:

 • заповнити в електронному вигляді затверджені форми фінансової звітності, перевірити, підписати ЕЦП кожну форму фінансової звітності та подати до органу Казначейства за місцем обслуговування;
 • на підставі даних бухобліку, що формуються в інформаційній системі Казначейства, скласти бюджетну звітність, перевірити її, заповнити форми щодо розкриття елементів бюджетної звітності, підписати ЕЦП кожну форму бюджетної звітності та подати до органу ДКУ за місцем обслуговування;
 • здійснювати автоматизовану консолідацію усіх форм фінансової та бюджетної звітності на кожному рівні консолідації;
 • прискорити перевірку ДКУ звітності, в тому числі на відповідність даним бухобліку органів Казначейства, що формуються в інформаційній системі Казначейства.

Щоб почати працювати з АС «Є-Звітність» потрібно:

 1. Придбати захищений носій ЕЦП(токен).
 2. Отримати ЕЦП на посадових осіб: обов’язково – керівника та бухгалтера.
 3. Заповнити заявку на надання доступу до АС «Є-Звітність». Завантажити бланк заявки.
 4. Заявку подати в Казначейство по місцю обслуговування для реєстрації АС «Є-Звітність», рекомендовано до 28 лютого 2018 р.
 5. Очікувати доступ від Казначейства, інформацію про стан підключення до системи  АС «Є-Звітність» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів місцевого та державного бюджету на відповідний термін можна переглянути  тут.
 6. Інсталювати ПЗ BarsCryptor.
 7. Почати працювати на сервісі Є-звітність. Детальна інформація: дорожня карта та детальна інструкція підключення до системи подання електронної звітності.

Корисна інформація:

Як почати працювати з ПТК «Клієнт казначейства — Казначейство»

Нагадаємо, нещодавно була випущена програма для бюджетних установ “UA-Бюджет”. Детальніше