Робота з захищеними носіями у веб-сервісі СОТА

1 660

Як згенерувати секретний ключ на захищений носій у веб-сервісі СОТА?

1.       Cформуйте заявку на посилений сертифікат. Для цього увійдіть в Адміністрування – Заявки на сертифікат та оберіть Додати – Заявки на сертифікат.

2.       Заповніть усі необхідні дані та натисніть кнопку Наступний.

3.       Оберіть підписувачів, для яких необхідно згенерувати секретний ключ та отримати сертифікат, та натисніть кнопку Наступний.

1

4.       У вікні Генерація ключа оберіть Зберегти секретний ключ на захищений носій, далі оберіть захищений носій та у полі Пароль захищеного носія введіть пароль до Вашого захищеного носія. УВАГА! Переконайтеся, що захищений носій під’єднаний до вашого ПК! За замовчуванням пароль для захищених носіїв від виробника «АВТОР» стандартний 12345678. При генерації секретного ключа на новий носій необхідно вводити саме його. Стандартний пароль Ви можете змінити або після генерації секретного ключа, або до генерації.

2

5.       Веб-сервіс повідомить про успішну генерацію та формування заявок.

Як підписати звіт в веб-сервісі СОТА, якщо мій секретний ключ знаходиться на захищеному носії?

1.       У відкритому звіті оберіть «Підписати».

2.       У Вас відкриється стандартне вікно підписання документу, в якому необхідно поставити позначку у полі «Секретний ключ знаходиться на захищеному носії (Token)», введіть пароль до захищеного носія та натисніть «OK». Обов’язково перед введенням пароля переконайтесь, що захищений носій під’єднаний до ПК.

3

УВАГА! Обмеження кількості спроб підбору пароля визначається виробником. Після невдалого введення пароля захищений носій блокується. Відновлення роботи із ним передбачає генерацію секретного ключа та отримання нового сертифіката відкритого ключа в АЦСК. Перевидача нового сертифікату до закінчення терміну дії є платною та потребує блокування старих сертифікатів і отримання нових згідно з процедурою АЦСК «Україна».

Прийом пошти із захищеним носієм в веб-сервісі СОТА.

При прийомі кореспонденції у вас відкриється стандартне вікно прийому вхідних повідомлень, в якому необхідно поставити позначку у полі «Секретний ключ знаходиться на захищеному носії (Token)», після чого вам необхідно ввести пароль до носія та натиснути кнопку «OK».

4

Захищений носій заблоковано, як відновити його роботу в веб-сервісі СОТА?

1.       Підключіть до комп’ютера захищений носій, який потрібно очистити.

2.       Увійдіть в Адміністрування – Заявки на сертифікати, після чого оберіть пункт меню Захищений носій – Цілковите очищення.

3.       У полі Захищений носій натисніть 7.  У вікні, що відкриється, оберіть захищений носій.

5

4.       У відповідні поля введіть новий пароль до захищеного носія та повторіть його для підтвердження правильності введення, і натисніть ОК. Будьте уважними! Після очищення захищеного носія відновити секретні ключі буде неможливо.

Як змінити пароль до захищеного носія в веб-сервісі СОТА?

1.       Підключіть до комп’ютера захищений носій.

2.       Увійдіть в Адміністрування – Заявки на сертифікати та оберіть пункт меню Захищений носій – Зміна пароля.

3.       У полі Захищений носій для збереження секретних ключів натисніть7 . У вікні, що відкриється, оберіть захищений носій.

6

Введіть старий пароль до захищеного носія та у відповідні поля введіть новий пароль до носія, і повторіть його для підтвердження правильності введення. Будьте уважними! Кількість спроб вводу пароля обмежено виробником носія. У разі перевищення ліміту спроб, захищений носій буде очищено. Для продовження натисніть ОК.

Немає коментарів

Коментувати