Автоматичне продовження сертифікатів ЦСК “Україна” у веб-сервісі «СОТА»

6 877

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації з Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані установи (зокрема назва організації, юридична адреса, реєстраційні дані, П.І.Б. директора, головного бухгалтера, чи співробітника) не змінювались.

Якщо до завершення терміну дії Вашого актуального сертифіката залишилося 45 днів або менше, у веб-сервісі «СОТА» з’явиться попередження про закінчення дії сертифікатів. Натиснувши кнопку Замовити сертифікати, перейдіть до оновлення своїх сертифікатів.

sota1

Крок 1. Виберіть сертифікати для продовження

1. У вікні Формування заявок оберіть Оновити сертифікати без візиту до офісу

sota2

2. Вкажіть П.І.Б. особи, відповідальної за підтримку сертифікатів підприємства та її номер телефону. Ця інформація додається в поля електронної заявки для сертифікатів КЕП.

В полі Парольний діалог впишіть діалог-пароль – довільне слово або словосполучення, яке буде підтвердженням, якщо виникне необхідність заблокувати ЕЦП у телефонному режимі.

Вкажіть, які сертифікати потрібно продовжити, відмітивши відповідне поле. Відкоригуйте адресу електронної пошти. Некоректна електронна адреса відобразиться червоним.

По замовчуванню встановлена позначка Надаю згоду на публікацію сертифікатів на загальнодоступному ресурсі АЦСК. Якщо зняти цю відмітку, Ваші контрагенти не зможуть автоматично завантажувати Ваші сертифікати, Вам доведеться передавати їх самостійно.

Дати початку та закінчення терміну дії сертифікатів автоматично перенесуться у заявку на формування сертифікатів. По замовчуваню, встановлений термін 2 роки.

sota3

При натисканні на кнопку Змінити відкриється вікно Заявка, в якому Ви можете змінити термін дії нових сертифікатів з 2 років на 1 рік.

sota4

Після цього натисніть кнопку Наступний на панелі інструментів.

Крок 2. Згенеруйте новий секретний ключ і надішліть заявку на формування сертифікату

1. У вікні Генерація ключа введіть пароль існуючого та нового секретного ключа. Пароль не менше трьох символів, це можуть бути комбінації цифр, букв чи інших знаків.

Кожен користувач повинен зберігати секретний ключ у таємниці та вживати заходи щодо запобігання його втрати, розкриття та несанкціонованого використання.

sota5

2. В залежності від налаштування Вашого браузера секретний ключ буде збережено в заздалегідь вказане місце, або ж браузер запропонує обрати каталог для збереження файлу.

Дії, окреслені у п.п 1 ,2  «Кроку 2», будуть автоматично повторені для всіх обраних сертифікатів.

3. Надішліть заявку на адресу АЦСК Україна, яка відобразиться у вікні.

sota6

Крок 3. Проведіть сплату послуги

1. У разі відсутності платежу, появиться повідомлення Оберіть спосіб оплати:

sota7

  • Онлайн-оплата – оплатити послуги за допомогою платіжної системи онлайн, відкриється вікно платіжної системи, у якому вкажіть необхідні реквізити та виконайте оплату, слідуючи вказівкам платіжної системи;
  • Сформувати рахунок – СОТА сформує рахунок PD010120, який можна оплатити в довільному банку;
  • Оплату вже здійснено – якщо кошти не надійшли до АЦСК, після їх надходження заявка буде опрацьована .
    Після цього натисніть ОК.

2. За умови заздалегідь оплачених сертифікатів та надходження коштів до АЦСК, з’явиться повідомлення про відправлення заявки.

sota8

Через деякий час Вам надійде відповідь із результатом обробки ваших сертифікатів.

Зверніть увагу! Вам надійде квитанція №1 та квитанція №2, у яких вказано результат обробки заявки.

Відеоінструкція по продовженню сертифікатів АЦСК “Україна” у веб-сервісі «СОТА» :

Таким чином Ви можете автоматично продовжити сертифікати у веб-сервісі «СОТА» без відвідування офісу АЦСК “Україна”

Нагадуємо, що після отримання сертифікатів необхідно надіслати Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису.
Немає коментарів

Коментувати