Експорт документів для порталу Є-дата в “KBS. Облік бюджетної установи”

7 666

Програма для бюджетних установ “KBS. Облік бюджетної установи” дозволяє вивантажувати *.csv файли договорів, додаткових угод, актів чи накладних для порталу Є-data.

Розглянемо приклад заповнення договору для експорту в Є-дата.

Договір заповнюється справа наліво: насамперед вкажіть предмет договору (ТМЦ, Необоротні активи або/і Послуги).

Після цього вкажіть розподіл за КЕКВ суми договору. Розподіл КЕКВ дозволяє відслідковувати відповідність договорів кошторисам видатків у розрізі КЕКВ (розділ Фінансування – Звіти).

На вкладці договору Основна вкажіть номер та дату договору, дату початку та закінчення, а також предмет договору і обгрунтування.

Програма підтягне суми з попередніх вкладок автоматично, потрібно вказати тільки ставку ПДВ.

Для того, щоб експортувати договір для веб-порталу використання публічних коштів Є-дата, відкрийте розділ Договори – Робота з e-data.

  1. Вкажіть період, за який потрібно вивантажити договори, за потреби – контрагента та договір. Якщо в полі Контрагент та Договір нічого не вибрано, програма заповнить список всіх договорів по всіх контрагентах за обраний період.
  2. У вкладці Договори натисніть Заповнити та поставте галочку в графі Вивантажити.
  3. Вкажіть шлях для експорту (створіть окрему папку, в нашому прикладі EData).
  4. Натисніть Вивантажити – договори.

У разі потреби є можливість в цьому ж вікні вивантажити специфікацію. Для цього натисніть Вивантажити – специфікацію та вкажіть шлях для експорту, можна ту ж папку. Програма створить новий файл, в нашому прикладі з назвою Contract_1_30062023.сsv (з номером та датою відповідного договору).

Таким самим способом в програмі “KBS. Облік бюджетної установи” можна вивантажити документи Додаткові угоди, Надхоження ТМЦ та необоротних активів, Отримання послуг в Є-дата.

Зверніть увагу на зручність заповнення реквізитів, яких не вистачає в документі: при натисканні на посилання у вікні Не заповнені реквізити програма відкриває документ та виділяє поле, в якому необхідно внести дані.

Після внесення даних потрібно провести документ та ще раз натиснути Вивантажити.

Отже, ми бачимо, що програма “KBS. Облік бюджетної установи” дозволяє швидко та зручно вивантажити всі необхідні документи для порталу Є-data.

Немає коментарів

Коментувати