Налаштування термінального доступу до BAS

9 545

В сучасних реаліях компанії все частіше зіштовхуються з необхідністю працювати віддалено, перебуваючи за межами офісу. Зокрема, можна працювати з програмою BAS через віддалений доступ.

Для налаштування віддаленого доступу до BAS через сервер терміналів необхідно провести налаштування на сервері (на якому встановлена BAS) та на комп’ютері, з якого буде здійснюватися віддалений доступ.

Налаштування віддаленого доступу на сервері

1. Встановіть операційну систему Windows. Включіть сервер терміналів – для цього потрібно придбати ліцензію Microsoft на необхідну кількість термінальних доступів.

2. Додайте користувачів, які будуть працювати віддалено. Для цього натисніть правою кнопкою миші на «Комп’ютер» ‑ «Властивості» ‑ «Додаткові параметри системи» (або «Змінити параметри»)

2.1. У вкладці Віддалене використання встановіть відмітку Дозволити віддалені підключення для цього комп’ютера та натиснути Виберіть користувачів.

2.2. Для створення користувача натисніть Додати.

2.3. Введіть ім’я користувача, натиснувши Перевірити імена.

3. Встановіть програму BAS та підключіть базу даних. При введенні програмних пінкодів для реєстрації ліцензії на платформі, введіть пінкод з Комплекту для багатокористувацького програмного ключа.

4. У вашого інтернет-провайдера необхідно отримати статичну IP-адресу, яка дозволить знаходити ваш комп’ютер в мережі Інтернет. Це чотири групи цифр, для прикладу 10.25.125.59.

5. Для безпечного з’єднання можна дозволити доступ до сервера тільки з кількох комп’ютерів, прописавши відповідні IP-адреси у налаштуваннях безпеки операційної системи. Для цього потрібно відкрити панель управління Брандмауера Windows (Панель керування –> Брандмауер для захисника Windows).

5.1. Перейти в меню Додаткові параметри.

5.2. Вибрати Правила для вхідних підключень (Inbound Rules) і знайти правило — Віддалений робочий стіл – режим користувача (TCPввід).

5.3. У властивостях даного правила є вкладка Область (Scope), на якій задаються адреси або діапазони адрес, з яких можна буде підключатися по віддаленому доступу.

Якщо в комп’ютері декілька мережевих карт, що використовуються, то можна вказати тільки одну з них в розділі Локальна IP-адреса (Local IP address). Якщо ж у вас тільки одна мережева карта, то можна залишити список без обмежень — Будь-яка IP-адреса (Any IP address).

Щоб обмежити зовнішні підключення у список Віддалена IP-адреса (Remote IP address), потрібно прописати всі IP-адреси чи діапазони адрес, з яких буде дозволено підключення до цього комп’ютера через віддалений доступ.

Підключення віддаленого доступу на комп’ютері користувача

На комп’ютері, з якого буде здійснюватися віддалений доступ до BAS, натисніть кнопку ПускСтандартні програми Підключення до віддаленого робочого стола. Введіть статичну IP-адресу сервера, до якого підключаєтесь, потім логін та пароль віддаленого користувача.

pidklyuchennya-do-robochogo-stolu

Отже, використовуючи дану інструкцію,  Ви можете самостійно налаштувати віддалений доступ до BAS через сервер терміналів.
Немає коментарів

Коментувати