Як встановити програму BAS

9 963

Після придбання програмного продукту «BAS» Ви отримуєте електронну поставку – архів, який містить у собі дистрибутив та ліцензію (реєстраційний номер, пін-код або пін-коди), комплект документації по роботі з програмою.

Запуск установки

Необхідно на Вашому комп’ютері розпакувати архів з дистрибутивом програми «BAS» та  запустити файл autorun.exe зі вмісту архіва дистрибутива.

У відкритому вікні оберіть Платформа Business Automation Framework (BAF).

Після установки платформи потрібно обрати Конфігурація BAS.

Після завершення встановлення платформа BAF запуститься і запропонує додати або створити інформаційну базу.  Обираємо створення нової інформаційної бази.

У наступному вікні Ви побачите список встановлених конфігурацій. В кожній конфігурації доступні варіанти:

  • назва конфігурації, версія;
  • назва конфігурації (демо), версія.

Для створення нової інформаційної бази (без даних) оберіть перший варіант зі списку. За потреби створіть також базу демо –  це база з демонстраційними даними, тобто прикладами документів та довідників для навчання. Після вибору бази натискаємо Наступна>.

Вкажіть назву інформаційної бази – вона буде відображатися у списку баз даних при вході в BAS.

Потрібно вибрати розташування бази даних. По замовчуванню програма пропонує розташувати базу на системному диску.

Рекомендуємо розташовувати базу даних на іншому диску, наприклад на диску E:/BAS_db.

Після вибору каталогу інформаційної бази натисніть кнопку Наступна> і, не змінюючи налаштувань, натисніть Готово. Після цього система виконає створення інформаційної бази.

Щоб відкрити новостворену інформаційну базу, потрібно натиснути кнопку BAF. Якщо це перший запуск і у Вас програмний захист – програма запропонує активувати ліцензію.

Встановлення ліцензії на BAS

При запуску BAS відкрийте базу через Конфігуратор.

Якщо ліцензія відсутня, відкриється наступне вікно, в якому потрібно натиснути Одержати ліцензію.

З’явиться вікно, де необхідно ввести номер комплекту – реєстраційний номер програмного продукту та пін-код до нього, що знаходяться в архіві поставки. Рекомендуємо зафіксувати, який пін-код був активований і дату його активації. Після введення пін-коду натисніть Наступна>.

Заповніть дані власника ліцензії. Обов’язково необхідно зберегти внесені дані за допомогою кнопки Зберегти дані, адже у випадку відновлення ліцензії ці дані треба буде ввести повторно з точністю до символу. Сформується файл LicData.txt.

В результаті буде отримано ліцензію, якщо є підключення до мережі Інтернет.

Зверніть увагу! Обов’язково збережіть архів електронної поставки BAS та файл LicData.txt. Ці файли знадобляться, коли виникне потреба перевстановити програму.

Примітка. Якщо Ви придбали програмний продукт BAS в ПП “Портфель”, перше встановлення безкоштовне.

Потрібна допомога? Залиште заявку, і ми Вам зателефонуємо