Перевірка сертифікату та встановлення мітки часу при підписанні первинного документу в M.E.Doc

16 335

Для коректного обміну електронними документами з Вашими контрагентами за допомогою ПЗ “M.E.Doc” (Медок) потрібно налаштувати перевірку сертифікату по OCSP-протоколу та встановлення мітки часу при підписанні.

Для цього відкрийте меню Адміністрування – Параметри системи – Документообіг.

Налаштування документообігу Медок

Якщо мітка встановлена, при підписанні первинного документу буде автоматично виконуватися перевірка стану сертифікату по OCSP-протоколу і накладатися мітка часу. Налаштування діє для всіх типів первинних документів.

Для повноцінної роботи даної функції на комп’ютері, на якому встановлене ПЗ “M.E.Doc”, повинен бути доступ до мережі Internet та до зовнішніх адрес серверів OSCP:

Назва OCSP сервера Порт
csk.uss.gov.ua/services/ocsp/ 80
www.unis-ca.org.ua/services/ocsp/ 0 80
ocsp.masterkey.ua/services/ocsp/ 0
acsk.privatbank.ua/services/ocsp/ 80
csk.uz.gov.ua/services/ocsp/ 80
uakey.com.ua/services/ocsp/ 80
or.upg.kiev.ua/ocsp 8585
acskidd.gov.ua/services/ocsp 80
ivk.org.ua/services/ocsp  80

У випадку відсутності доступу до мережі Інтернет, виникнення помилки отримання мітки часу чи неможливості перевірки сертифікату, підписання документу буде відмінено.

Інформація про стан сертифікату і мітка часу первинного документу, надісланого контрагенту, відображається у вкладці Відправлено.

Відповідно при отриманні документу від контрагента інформація відображається на вкладці Отримано панелі вкладок відкритого документу.
Немає коментарів

Коментувати