Перевірка сертифікату та встановлення мітки часу при підписанні первинного документу в Медок

6 675

Для коректного обміну електронними документами з Вашими контрагентами за допомогою ПЗ “M.E.Doc” потрібно налаштувати перевірку сертифікату по OCSP-протоколу та встановлення мітки часу при підписанні.

Для цього відкрийте меню Адміністрування – Параметри системи – Документообіг.

Налаштування документообігу Медок

Якщо мітка встановлена, при підписанні первинного документу буде автоматично виконуватися перевірка стану сертифікату по OCSP-протоколу і накладатися мітка часу. Налаштування діє для всіх типів первинних документів.

Для повноцінної роботи даної функції на комп’ютері, на якому встановлене ПЗ “M.E.Doc”, повинен бути доступ до мережі Internet та до зовнішніх адрес серверів OSCP:

Назва OCSP сервераПорт
csk.uss.gov.ua/services/ocsp/80
www.unis-ca.org.ua/services/ocsp/ 080
ocsp.masterkey.ua/services/ocsp/0
acsk.privatbank.ua/services/ocsp/80
csk.uz.gov.ua/services/ocsp/80
uakey.com.ua/services/ocsp/80
or.upg.kiev.ua/ocsp8585
acskidd.gov.ua/services/ocsp80
ivk.org.ua/services/ocsp 80

У випадку відсутності доступу до мережі Інтернет, виникнення помилки отримання мітки часу чи неможливості перевірки сертифікату, підписання документу буде відмінено.

Якщо функція відключена, при підписанні документу проставляється локальна дата і час, встановлені на комп’ютері, стан сертифікату не перевіряється.

Інформація про стан сертифікату і мітка часу первинного документу, надісланого контрагенту, відображається у вкладці Відправлено.

vidpravleno_akt_medok

Відповідно при отриманні документу від контрагента інформація відображається на вкладці Отримано панелі вкладок відкритого документу.

otrimano_akt_medok
Немає коментарів