Перевірка сертифікату та встановлення відмітки часу при підписанні первинного документу в Медок

Для коректного обміну електронними документами з Вашими контрагентами за допомогою ПЗ “M.E.Doc” потрібно налаштувати перевірку сертифікату по OCSP-протоколу та встановлення відмітки часу при підписанні. Для цього відкрийте меню Адміністрування – Параметри системи – Документообіг.

Налаштування документообігу Медок

Якщо відмітка встановлена, при підписанні первинного документу буде автоматично виконуватися перевірка стану сертифікату по OCSP-протоколу і накладатися відмітка часу. Налаштування діє для всіх типів первинних документів.

Для повноцінної роботи даної функції на комп’ютері, на якому встановлене ПЗ “M.E.Doc”, повинен бути доступ до мережі Internet та до зовнішніх адрес серверів OSCP:

Назва OCSP сервера Порт
csk.uss.gov.ua/services/ocsp/ 80
www.unis-ca.org.ua/services/ocsp/ 0 80
ocsp.masterkey.ua/services/ocsp/ 0
acsk.privatbank.ua/services/ocsp/ 80
csk.uz.gov.ua/services/ocsp/ 80
uakey.com.ua/services/ocsp/ 80
or.upg.kiev.ua/ocsp 8585
acskidd.gov.ua/services/ocsp 80
ivk.org.ua/services/ocsp  80

У випадку відсутності доступу до мережі Інтернет, виникнення помилки отримання відмітки часу чи неможливості перевірки сертифікату, підписання документу буде відмінено.

Якщо функція відключена, при підписанні документу проставляється локальна дата і час, встановлені на комп’ютері, стан сертифікату не перевіряється.

Інформація про стан сертифікату і відмітка часу первинного документу, надісланого контрагенту, відображається у вкладці Відправлено, відповідно при отриманні – на вкладці Отримано панелі вкладок відкритого документу.

vidpravleno_akt_medok

otrimano_akt_medok

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz