Переваги обміну електронними документами

4 412

Електронний документообіг достатньо нове поняття, ми більше звикли до паперових документів, які потрібно роздрукувати, підписати, відправити контрагенту і чекати свого завізованого екземпляру, після чого підшити та відправити до архіву. І хоча це займає багато часу, воно якось звично та надійно, а при перевірці є тонни первинки, які підтверджують господарські операції компанії.

Та технології нині дозволяють це значно спростити:

Переваги обміну електронними документами

Чи це законно?

Сьогодні практично вся звітність організації подається в електронному вигляді, відпала повністю потреба у паперових податкових накладних. Змінено основний бухгалтерський Закон  996-14 в якому наголошено, що Первинні документи можуть бути складені у електронній формі

У судових прецедентах електронні документи використовуються як важливі докази, що доводить, як багато інноваційних компаній успішно використовують технології електронного документообігу у щоденній практиці:

obmin-elektronnimi-dokumentami

Надійно!

При накладанні КЕП на електронний документ центр сертифікації ключів виступає гарантом достовірності підпису. Також для безпеки передачі електронних документів застосовується шифрування на відкритий ключ отримувача, це унеможливлює перегляд чи зміну переданого документу.

Враховуючи відміну печатки на паперових документах та достатності завірення актів, договорів виключно підписом уповноваженої особи, надійність електронного документу стає беззаперечною!

Економно та інноваційно!

Світова статистика показує, що перехід на електронний обмін документами між контрагентами економить біля 2% від обороту компанії за рахунок зменшення витрат на папір, пошту, обслуговування оргтехніки, архівів та зарплати працівників. А після перебудови бізнес-процесів підприємства з’являється прозорість електронного документообігу та контрольованість операцій.

Просто!

Бухгалтерія підприємства щодня використовує програми обліку та звітності, як то BAS та M.E.Doc. Звіти та документи потрібно перекидувати, звіряти електронні та паперові реєстрів, що забирає масу енергії та сил. Тут потрібне єдине рішення, яке об’єднає в собі формування, підписання, відправку, отримання та збереження оригіналу електронного документу з КЕП в одній програмі. Також необхідна автоматична звірка документів у BAS із завіреною «первинкою».

Саме це дозволяє платформа обміну електронними документами “Птах”.

Як впровадити обмін електронними документами між контрагентами?

  • Отримати ключі КЕП
  • Вести облік в програмі BAS
  • Придбати Інтеграцію Медок або модуль Flydoc (“Флайдок”) для обміну електронними документами
Замовити презентацію
Немає коментарів

Коментувати