Обробки одностороннього обміну між Управління торгівлею 2.3 та BAS Бухгалтерія

Для користувачів, які ведуть облік в  Управління торгівлею редакції 2.3 та Бухгалтерія 2.0, наразі актуальне питаннє переходу на аналогічні продукти BAS. При цьому перехід на BAS Бухгалтерія реалізовний розробником шляхом встановлення спеціального оновлення, а для конфігурації Управління торгівлею такого стандартного переходу немає. Перехід на BAS Управління торгівлею можливий тільки шляхом перенесення довідників та залишків, без збереження даних за попередні періоди.

Якщо в УТ 2.3 було внесено багато змін, перехід на BAS Управління торгівлею може бути недоцільним, оскільки їх прийдеться переписувати з нуля. В такому випадку виникає необхідність обміну даними між старою редакцією УТ 2.3 та новою BAS Бухгалтерія.

Пропонуємо скористатися обробками одностороннього експорту довідників та документів з Управління торгівлею ред. 2.3 в BAS Бухгалтерію.

Обробка для УТ дозволяє вивантажувати наступні об’єкти:

Довідники: Документи:
 1. Номенклатура
 2. Контрагенти
 3. Банківські рахунки
 1. Реалізація товарів і послуг
 2. Оприбуткування товару
 3. Переміщення товару
 4. Списання товару
 5. Звіт про роздрібні продажі
 6. Надходження товарів і послуг
 7. Повернення товарів від покупця
 8. Повернення товарів постачальнику
 9. Прибутковий касовий ордер (ПКО)
 10. Видатковий касовий ордер (ВКО)
 11. Надходження на банківський рахунок
 12. Списання з банківського рахунку
 13. Податкова накладна (ПН)
 14. Розрахунок – коригування (РК, Додаток 2)

Схема роботи з обробками:

 1. Обробка для УТ використовується для експорту довідників та документів.

Вивантажуються усі змінені документи, передбачені планом обміну:

або документи, відібрані по даті:

 1. Обробка для BAS Бухгалтерія дозволяє завантажити експортовані з УТ дані:

Вивантаження супутніх довідників (Номенклатура, Контрагенти, Банківські рахунки) відбувається шляхом пошуку елементу по коду ЄДРПОУ(ІПН) для контрагента, пошуком по артикулу та назві для товару, аналогічно для інших довідників. В разі відсутності елементу в BAS Бухгалтерія, він створюється.

Важливо! Документи переносяться односторонньо, тобто якщо після синхронізації будуть зміни в довідниках чи документах BAS Бухгалтерія, ці дані в УТ не зміняться,  що призведе до невідповідності інформації в двох базах. Для уникнення цього рекомендуємо встановлювати заборону зміни даних в BAS Бухгалтерія та в кінці місяця звіряти основні звіти в двох базах.

Обмін можна буде здійснювати в ручному режимі або через регламентне завдання. Якщо бази знаходяться на різних комп’ютерах, можна використовувати обмін через проміжний ресурс, для прикладу ftp.

Вивантаження даних відбувається в форматі json в файл обміну, що передбачає швидший експорт в порівнянні з XML. Обробка є універсальною та легко адаптується під інші конфігурації.

Примітка. Зауваження щодо обробки приймаються протягом 2 тижнів після встановлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати