Шановні користувачі, повідомляємо, що з 01.01.2024 року знімаються з технічної підтримки та припиняються випуски оновлень для:

  • редакції 2.3 конфігурації “Управління торгівлею”;
  • редакції 1.0 конфігурації “Роздрібна торгівля”.

На даний момент сучасні програми для автоматизації торгівельного та роздрібного бізнесу це – “BAS Управління торгівлею“, “BAS Роздрібна торгівля” і “BAS Малий бізнес”. Дані продукти постійно вдосконалюються.

Пільговий апгрейд:

Придбати програму “BAS Роздрібна торгівля” на умовах пільгового апгрейду можуть зареєстровані користувачі продукту “Роздрібна торгівля, редакція 1.0” за фіксованою ціною 360 грн, з ПДВ, при наявності діючого договору ІТС.

Придбати програму “BAS Управління торгівлею” на умовах пільгового апгрейду можуть зареєстровані користувачі продукту “Управління торгівлею, редакція 2.3” за фіксованою ціною 360 грн, з ПДВ, при наявності діючого договору ІТС.

Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару, без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Переглянути тарифи та склад пакетів ІТС можна за посиланням.

За детальнішою інформацією щодо пільгового переходу на BAS звертайтеся за тел. 050 104 99 60 або залиште заявку і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати