Як створити “Звіт про підзвітні рахунки” в модулі “СОТА CRS”

218

Створення нового звіту

Щоб створити Звіт про підзвітні рахунки в модулі “СОТА CRS”, на сторінці реєстру натисніть кнопку Створити звіт.

Відкриється вікно Створення звіту.

Для вибору типу звіту встановіть відповідну відмітку:

  • CRS 701– повідомлення містить нову інформацію (The message contains new information), або
  • CRS 703– повідомлення про те, що дані для звіту відсутні (The message advises there is no data to report):

У полі ПФУ, за яку подається звіт, оберіть назву ПФУ (поле обов’язкове для заповнення).

Перелік доступних для вибору ПФУ формується на основі картки ПФУ. Першою у списку виводиться ПФУ, під якою користувач авторизований у системі. Далі у списку відображаються ПФУ, за які авторизована ПФУ подає звітність CRS.

Для вибору ПФУ натисніть лівою кнопкою миші на полі ПФУ, за яку подається звіт та у вікні, що відкриється, оберіть назву ПФУ, натиснувши кнопку Обрати:

Назва обраної ПФУ з’явиться у вікні Створення звіту:

Натисніть кнопку Створити. Відкриється сторінка нового звіту (на прикладі звіту CRS 701):

Дані звіту розділено на кілька блоків. Щоб перейти до заповнення певного блоку, натисніть на його назву на панелі ліворуч. Поля, обов’язкові для заповнення, позначені символом *.

Зверніть увагу! Поля Звіту, окрім контактних даних, заповнюються латинськими літерами. Назви та найменування кирилицею підлягають транслітерації відповідно до таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 року № 55.

Докладніше про заповнення кожного блоку:

Інформація про звіт

Під час створення або відкриття звіту цей блок відкривається автоматично.

Блок Інформація про звіт містить дані, що наводяться у відповідних полях.

Поля Код країни  відправника, Код країни  отримувача, Тип повідомлення заповнюються автоматично та недоступні для редагування.

У полях Код країни  відправника та Код країни  отримувача зазначається «UA». Значення полів ідентифікує відповідно юрисдикцію, де ведеться підзвітний рахунок, та юрисдикцію компетентного органу, який є отримувачем інформації. Код країни зазначається відповідно до стандарту ISO 3166-1 Alpha 2.

У полі Тип повідомлення визначається тип звіту, єдине можливе значення – «CRS».

Унікальний ідентифікатор повідомлення 

Унікальний ідентифікатор звіту формується автоматично під час створення нового звіту. Цей ідентифікатор дає можливість відправнику та отримувачу ідентифікувати звіт у разі виникнення запитань або необхідності внесення виправлень.

Код має структуру: «UAYYYY-SendingCompanyIN-GUID», де:

  • UA – код країни-відправника;
  • YYYY – звітний рік;
  • SendingCompanyIN – ідентифікаційний номер відправника;
  • GUID – глобальний унікальний ідентифікатор.

Тип звіту 

Заповнюється автоматично. Під час створення нового звіту відображається код, який користувач обрав у вікні Створення звіту. Значення поля можна змінити, обравши нове значення із довідника Типи кодів для звітності по СRS:

Поле Тип звіту обов’язкове для заповнення та може містити один із кодів:

  • CRS701– Повідомлення містить нову інформацію (The message contains new information).
  • CRS702– Повідомлення містить виправлення / видалення раніше відправленої інформації (The message contains corrections / deletions for previously sent information).
  • CRS703– Повідомлення про те, що дані для звіту відсутні (The message advises there is no data to report).

Зверніть увагу! Під час створення нового звіту у полі Тип звіту можуть бути зазначені коди CRS701 або CRS703.

Якщо застосована функція Створення коригуючого звіту на основі існуючого, тип звіту приймає значення – CRS702.

Значення, обране у полі Тип звіту, відображається у заголовку панелі ліворуч:

Звітний період

Це поле заповнюється автоматично під час створення нового звіту та містить останній день року, коли звіт було створено. Поле обов’язкове для заповнення.

Наприклад: звіт створено в періоді – 2023 рік, значення поля Звітний період – 31.12.2023. Якщо звітний період не є повним звітним роком, у полі Застереження вказується тривалість звітного періоду. У разі потреби значення поля Звітний період можна змінити, для цього оберіть дату з календаря.

Значення, обране у полі Звітний період, автоматично відображається у заголовку панелі ліворуч.

Реєстраційний № в переліку ПФУ

Це поле заповнюється автоматично значеннями з картки ПФУ, що була обрана під час створення звіту. За потреби можна змінити значення поля вручну. Заповнення поля є обов’язковим.

Контактні дані 

Це поле заповнюється автоматично значеннями з картки ПФУ, що була обрана під час створення звіту. Поле призначене для введення контактних даних осіб, відповідальних і залучених (як юридично, так і технічно) до обробки даних, переданих у Звіті. Заповнюється кирилицею. Дані вводяться у поле вручну.

Застереження 

Це поле заповнюється вручну під час створення нового звіту. Поле призначене для введення додаткової інформації в довільному форматі з конкретними застереженнями щодо використання даних звіту, наприклад, умови багатосторонньої угоди CRS, згідно з якими здійснюється обмін даними. Якщо звітні дані стосуються періоду, відмінного від повного звітного року, цю інформацію можна надати у вигляді відповідного опису, наприклад: «ten month period».

Немає коментарів

Коментувати