Як перейти з “Управління невеликою фірмою. Мікро” на “BAS Малий Бізнес”

6 953

“Управління невеликою фірмою. Мікро” – це безкоштовне рішення, яке застосовувалось для обліку торгівельної діяльності фізичних осіб – підприємців, платників єдиного податку 1-ї та 2-ї групи. Підтримка даного рішення припинена в березні 2021 р.

У зв’язку з цим, зареєстровані користувачі даного програмного продукту можуть придбати “BAS Малий Бізнес. Базова версія” на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 360 грн., з ПДВ.

Окрім того, можна перейти з “Управління невеликою фірмою. Мікро” на повнофункціональну версію “BAS Малий Бізнес ПРОФ“. Для цього потрібно придбати “BAS Малий Бізнес ПРОФ” за повною вартістю згідно прайс-листа.

Детальніше про відмінності Базової і ПРОФ версії.

Перехід з “Управління невеликою фірмою. Мікро” на “BAS Малий Бізнес” (як Базової так і ПРОФ версії) можна здійснити за допомогою спеціально розробленого оновлення. Всі накопичені дані в інформаційній базі після здійснення переходу збережуться.

Якщо у Вас залишились запитання, звертайтесь в ПП “Портфель” за тел. 050 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо