Створення власних нарахувань в UA-Бюджет

3 087

Програмне забезпечення для бюджетних установ «UA-Бюджет» дозволяє створювати власні типи доплат та надбавок до заробітної плати та налаштовувати по кожній доплаті утримання податків, профнесків, аліментів, нарахування ЄСВ. Також в кожній доплаті вказується відображення в регламентованому обліку, що дозволяє коректно провести всі нарахування.

У попередній статті ми розглянули як документами Разові нарахування/утримання та Планові нарахування/утримання вказати співробітникам показники стандартних (створених розробниками) нарахувань. В даній статті ми розглянемо як самостійно створити власну доплату.

Доплата % від розрахункової бази.

  1. Відкрийте розділ Налаштування (Зарплата) – Нарахування та скопіюйте схожий тип нарахувань. Вкажіть назву (довільну) та код нової доплати.

2. Вкажіть формулу, згідно якої повинна розраховуватись доплата.

3. Налаштуйте розрахункову базу по даній доплаті. Для цього оберіть типи нарахувань, з яких буде розраховуватись відсоток. Власне відсоток вказується в документах Призначення планових/разових нарахувань по кожному співробітнику.

4. Налаштуйте вкладку Податки/Бух.облік: вкажіть чи утримується ПДФО та відображення нарахувань в регламентованому обліку.

Доплата фіксованою сумою

При виборі доплати фіксованою сумою в документі Призначення разових нарахувань вказується сума доплати по кожному співробітнику.

Податки

Після створення та налаштування власних типів доплат необхідно їх включити у базу оподаткування ПДФО, Військового збору, ЄСВ (ФОП). Для цього їх потрібно додати кнопкою Підбір у вкладку Базові види розрахунків, а для налаштування утримань профспілкових внесків – у вкладку Розрахунок бази.


Таким чином, Ви можете самостійно створити на налаштувати власні доплати до заробітної плати в програмі для бюджетних організацій “UA-Бюджет”.

Якщо Вам потрібна допомога у створенні складніших нарахувань, звертайтесь до наших спеціалістів.

Заповніть форму, і ми Вам зателефонуємо!

Замовити консультацію
Немає коментарів

Коментувати