Кейс впровадження Flydoc в мережі аптек

710

До нас звернувся замовник – мережа аптек із завданням вдосконалення електронного документообігу з постачальником фармацевтичної продукції.

Постачальник – дистриб’ютор БаДМ вже перейшов на ЕДО через платформу ПТАХ та має можливість надсилати електронні документи користувачам M.E.Doc, СОТА, FREDO ДокМен, FlyDoc.

Опис завдання:

На даний момент БаДМ надсилає видаткові накладні через платформу ПТАХ у програму M.E.Doc. Оскільки дані видаткові накладні містять значну кількість ліків і виробів медичного призначення, замовник завантажує видаткові накладні в облікову систему з файлів у форматі MMO, які постачальник додатково надсилає на електронну пошту.

Замовника цікавить електронний документообіг безпосередньо в обліковій системі, без проміжних файлів.

Рішення:

Встановлення модуля Flydoc (Флайдок) для BAS, який дозволить безпосередньо в обліковій системі:

  • Отримати оригінал видаткової накладної від постачальника з електронним підписом та візуальним відображення документу.
  • Створити на підставі вхідної видаткової накладної обліковий документ в програмі BAS.
  • Підписати та затвердити електронний документ постачальнику.

Використання Flydoc дозволить уникнути паралельного ведення видаткових накладних та необхідністі звіряння даних в M.E.Doc (чи в паперових видаткових накладних) та бухгалтерській програмі BAS.

Примітка. Модуль Flydoc також підійде для електронного документообігу між лікарнями та постачальниками фармацевтичної продукції. Окрім БаДМ, електронний документообіг через модуль Flydoc можна впровадити з фармацевтичними дистриб’юторами Вента ЛТД та Оптима-Фарм.

За детальнішою інформацією з приводу впровадження Flydoc звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати