Як відомо, за перший квартал 2021 року потрібно подати нову об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, код бланку J/F0500106 (далі – Додаток 4ДФ). Термін подачі звіту за 1 квартал – до 11 травня.

Останні оновлення 1С:Підприємство та BAS передбачають вивантаження Додатку 4ДФ виключно в модуль FREDO Звіт. Ця форма не реалізована в регламентованій звітністі BAS/1С:Підприємство і можливості експортувати в іншу програму немає.

Для формування об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ можливі наступні варіанти:

  1. Придбати модуль FREDO Звіт або ІТС ПРОФ, який включає звітність Фредо.
  2. Для користувачів програми Медок встановити «Медову стиковку», для якої потрібна ліценція “M.E.Doc.Інтеграція“. «Медова стиковка» дозволить завантажити дані для формування об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, сформувати звіт в M.E.Doc та надіслати звіт в контролюючі органи.

Для завантаження Додатку 4ДФ за допомогою «Медової стиковки» для конфігурацій BAS Бухгалтерія та BAS Бухгалтерія КОРП потрібно встановити версію 7.12.

Для завантаження Додатку 4ДФ за допомогою «Медової стиковки» для конфігурацій 1С:Підприємство: Бухгалтерія 1.2, Управління торговим підприємством (УТП), Управління виробничим підприємством (УПП) потрібно встановити версію 6.13.

Версія 1С:ЗУП містить лише файл для імпорту об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ для конфігурації 1С:Підприємство. Зарплата і управління підприємством.

  1. Придбати обробку Вивантаження Додатку 4ДФ в DBF, яка дозволяє швидко експортувати звіт в M.E.Doc. Вартість обробки: 390 грн.

Важливо! Всі програми повинні бути оновлені до останньої версії.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 050 104 99 60 або залиште заявку і ми зателефонуємо