Як зробити резервну копію даних на Google Диск

7 604

Диск Google (англ. Google Drive) — хмарне сховище даних компанії Google Inc. Воно дає можливість користувачам зберігати свої дані на хмарних серверах і ділитися ними з іншими користувачами мережі Інтернет. Диск Google включає Google Docs, Sheets, and Slides – офісний пакет, який дозволяє спільно редагувати документи, електронні таблиці, презентації, малюнки, форми, і багато іншого.
Для того, щоб зробити резервну копію даних на Диск Google, необхідно виконати декілька кроків.
1. В браузері зайдіть на сайт Google та натисніть кнопку вибору додатків.

google_disk_krok_1

  1. Серед додатків виберіть Диск.

google_disk_krok_2

  1. Якщо Ви не входили в профіль Google, то буде запропоновано увійти в нього. Після входу, натисніть кнопку Завантажити Диск для ПК, яка знаходиться у нижній лівій частині екрану.

google_disk_krok_3

  1. На екрані, що з’явився, натисніть кнопку Завантажити для ОС Windows.

google_disk_krok_4

  1. Далі необхідно натиснути кнопку Прийняти та встановити.

google_disk_krok_5

  1. Почнеться процес завантаження, після його закінчення з’явиться вікно початку встановлення Диску Google, в якому потрібно натиснути кнопку Начало работы.

google_disk_krok_6

  1. На наступному кроці необхідно ввести дані профілю Google, до якого буде підключений Диск Google, а саме email та пароль:

google_disk_krok_7_1

google_disk_krok_7_2

  1. Далі на екранах, що з’являються, натискаємо кнопку Вперед.

google_disk_krok_8_1

google_disk_krok_8_2

google_disk_krok_8_3

google_disk_krok_8_4

  1. На цьому встановлення Диску Google завершено. На робочому столі Вашого комп’ютера з’являться папки Google Docs, Google Sheets, Google Slides та Google Диск.

Для резервування даних на Диску Google, їх необхідно помістити у папку Google Диск. Вони будуть збережені у хмарному сховищі та будуть доступні Вам з будь-якого місця, де буде наявний доступ до мережі Інтернет.