Як змінити реквізити BAS, які заборонені для редагування

1 360

У деяких об’єктах конфігурації BAS присутні реквізити, які можна умовно назвати «ключовими». Такі реквізити впливають на роботу інших складових облікової програми.

Наприклад, в BAS Комплексне управління підприємством це реквізит Витрати на оплату праці з деталізацією по працівниках організації у об’єкті Облікова політика організації. Такий реквізит не можна змінити після запису облікової політики, його налаштування доступне тільки при створенні даного елемента.

Проте бувають випадки, коли зміна таких реквізитів є виправданою та необхідною. У такому випадку розробник передбачив використання спеціальної команди для дозволу користувачу вносити відповідні зміни.

Для активації можливості внесення змін у «ключові» реквізити необхідно натиснути Ще – Дозволити редагування реквізитів на формі відповідного об’єкта, у якому розміщене налаштування «ключового» реквізиту.

Дана команда дозволяє вносити зміни у заблоковане поле:

Варто зазначити, що ця команда доступна тільки користувачам з роллю Повні права.

Таким чином можна змінити заблоковані реквізити у програмі BAS Комплексне управління підприємством, а також реквізити в інших конфігураціях – BAS Малий Бізнес, Управління невеликою фірмою, BAS Бухгалтерія. Шлях в цих конфігураціях аналогічний –  в потрібній формі необхідно натиснути «Ще» – «Дозволити редагування ревізитів».

Важливо. Зміна подібних реквізитів вимагає чіткого розуміння наслідків цих змін, часто вимагає перепроведення документів або зміни відповідних параметрів в кожному документі.

Немає коментарів

Коментувати