Як зареєструватись в Єдиному державному реєстрі декларацій. Можливі помилки та їх вирішення.

Крок 1. Реєстрація на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції  (НАЗК).

 Перейдіть на сайт НАЗК  та натисніть кнопку Задекларуй.    nazk

У картці для реєстрації в Єдиному державному реєстрі декларацій в полі АЦСК оберіть центр, який видав Вам електронний цифровий підпис (ЕЦП). В полі Приватний ключ потрібно вказати шлях до електронного ключа, а в полі Пароль приватного ключа, пароль ЕЦП.

ЄДР декларацій ЄДР декларацій

Крок 2. Введення контактної інформації.

На цьому етапі потрібно перевірити Ваші особисті дані, особливу увагу приділіть електронній скриньці. Також вкажіть свій контактний телефон і натисніть кнопку Продовжити.

Контактна інформація ЄДРД

На вказану електронну скриньку прийде лист з посиланням для підтвердження реєстрації. Перейдіть за посиланням.

Крок 3. Створення декларації.

 Вітаємо, Ви зареєструвались! Для створення декларації натисніть на кнопку Нова декларація.

Декларація в ЄДРД

Можливі помилки та шляхи їх вирішення

Що робити якщо Ви ввели невірну електронну скриньку, або посилання для підтвердження не приходить.

В таких ситуаціях Вам потрібно написати електронного листа на скриньку технічної допомоги  support@nazk.gov.ua, де вказати Ваш ІПН, П.І.Б., а також суть проблеми щодо реєстрації. Протягом доби надійде відповідь з інформацією про вирішення вказаної проблеми та інструкція з описом можливих помилок. Рекомендація: не створюйте електронні скриньки в доменах .ru, найкращим вибором будуть сервера ukr.net або gmail.com. Також спробуйте  увійти до системи за посиланням , у вкладці «Мій профіль» перевірте Вашу поштову скриньку та при необхідності змініть її.

Не виходить перейти з першого до наступного розділу – встановіть останню версією браузеру Google Chrome.

Не завантажується розділ або не зберігаються зміни у розділі – видаліть даний розділ за допомогою кнопки «видалити дані цього кроку» та заповніть спочатку. Якщо Ви не знаєте як вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини –  вкажіть серію та номер свідоцтва про народження у форматі «1-АА123456» та без пробілу в полі «Податковий номер».

Не знаєте чи подано Вашу декларацію – перевірте в особистому кабінеті чи декларація має статус «Активна» та перевірте вкладку «Мої повідомлення».

Змінили Ваш ЕЦП – скористайтеся кнопкою «Я загубив/змінив свій приватний ключ».

Помилка особистого ключа (спробуйте пізніше) – перед повторним входом, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 (оновити) на клавіатурі.

Помилка особистого ключа (сертифікат не знайдено 51) – переконайтесь у правильності вибору АЦСК, яким Вам видано ЕЦП, у полі АЦСК.

Помилка особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений 24)   потрібно отримати новий ЕЦП, звернувшись в компанію «Портфель».
Немає коментарів

Коментувати