Як подати Повідомлення про сертифікати ключів для ПРРО у M.E.Doc

30 005

На початку роботи з програмним РРО необхідно зареєструвати електронні підписи уповноважених осіб та/або печатки організації, подавши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (J/F 1391801).

Для створення Повідомлення в програмі M.E.Doc відкрийте розділ РРО – Реєстр документів РРО натисніть Створити, в підрозділі ПРРО – програмні РРО оберіть бланк Повідомлення.

В табличній частині форми необхідно зазначити всіх уповноважених осіб чи/та всі наявні електронні печатки для роботи з програмним РРО.

Для кожного сертифіката відповідальної особи обов’язково необхідно вказати Тип підпису – Касир, Старший касир або Припинення роботи. Посада старшого касира дозволяє закривати зміну будь-якого касира, якщо той не може цього зробити самостійно.

В подальшому, щоб анулювати підпис касира чи електронної печатки, що використовувався для фіскалізації, необхідно подати Повідомлення, для якого у полі Тип підпису вказати Припинення роботи.

Дане Повідомлення підписує тільки керівник своїм КЕП, який має бути зареєстрований попередньо в ДПС. Обов’язково дочекайтесь Квитанції про прийняття Повідомлення.

Немає коментарів

Коментувати