Як підключити платіжний термінал ПриватБанку до СОТА Каса

158

В програмному РРО СОТА Каса передбачена можливість підключення POS-терміналу ПриватБанку.

Для цього на пристрої, з якого проводиться фіскалізація чеків, потрібно виконати наступні дії:

1. Завантажити емулятор – програму для обміну даними з POS-терміналом.

Емулятор, опис протоколу з’єднання та технічну документацію можна завантажити за посиланням. Також можна звернутись до консультанта ПриватБанку з проханням надати актуальну версію емулятора для обміну даними з POS-терміналом.

Далі потрібно завантажити конфігураційний файл у POS-термінал. Для того, щоб отримати персональний конфігураційний файл, зверніться до консультанта ПриватБанку для його підготовки. Надайте консультанту необхідні дані POS-термінала, які містяться на наліпці з інформацією про IMEI, S/N, MACAdr, та метод підключення – через USB інтерфейс чи LAN-мережу.

Відповідно до наданої інформації, співробітник банку підготує та відправить вам конфігураційний файл. Для його завантаження POS-термінал переведіть у режим завантаження конфігураційного файлу та оберіть пункт «Завантаження параметрів».

2. Підключіть банківський термінал. Термінал визначається як віртуальний COM порт. Для коректної роботи рекомендується встановити драйвер, який можна знайти за посиланням. При установці драйвера не змінюйте жодних налаштувань.

3. Переконайтесь, що на комп’ютері відкрито доступ для роботи з портом 3000 (для USB) або з портом 2000 (для LAN).

4. Запустіть завантажений у пункті 1 емулятор у ручному режимі.

5. Для налаштування POS-терміналу:

  • зайдіть у меню «Налаштування» – «Платіжні термінали»:
  • натисніть кнопку «Додати»;

  • Впишіть ідентифікатор мерчанта (унікальний набір символів, який видається банком-еквайром та ідентифікує продавця);
  • В розділі «Доступ» оберіть каси, які будуть працювати з даним POS-терміналом та натисніть кнопку «ОК».

Для перевірки з’єднання натисніть кнопку «Перевірити з’єднання». Якщо все вірно налаштовано, з’явиться повідомлення «Підключення успішно виконано».

Для того, щоб відбувався обмін даними, подбайте про запуск емулятора для роботи POS-терміналу після кожного перезавантаження/увімкнення комп’ютера.

Після виконання даних налаштувань, в СОТА Каса при виборі «Оплата картою» або «Комбінована оплата» з використанням картки, буде відбуватись обмін даними з POS-терміналом ПриватБанку.

Немає коментарів

Коментувати