Work.ua та ОККО приєднуються до електронного документообігу

З кожним днем все більше організацій переходять на обмін первинними електронними документами. Це дозволяє скоротити видатки, оптимізувати бізнес-процеси та разом берегти природу. Так в цьому році серед інших приєднуються до електронного документообігу  Work.ua та Окко.

Як було раніше?

Раніше компанія друкувала рахунок, два екземпляри накладної чи акту наданих послуг, підписувала, пакувала в конверт та відправляла поштою. Котрагент отримував листа, підписував документи, знову пакував в конверт та відправляв його поштою, що є довго і неефективно.

Як можна зараз обмінюватися електронними документами  ?

Сформувати первинні документи безпосередньо в обліковій системі, накласти ЕЦП та відправити їх через програму M.E.Doc або модуль «Флайдок». Майже миттєво електронні документи  будуть доступні Вашим контрагентам, які зможуть підписати акт чи накладну власним ЕЦП і одразу відправити Вам в кілька кліків.

Все просто, швидко та абсолютно законно, а також допоможе зберегти зелені насадження та природу.

Більшість Ваших контрагентів вже готові до електронного документообігу, оскільки вже користуються програмою M.E.Doc. Це означає, що Ваш контрагент може приймати електронні первинні документи – потрібно тільки знайти його в Єдиному довіднику контрагентів M.E.Doc та відправити документ.

Як впровадити обмін електронними документам?

  1. Почати користуватися програмою M.E.Doc або Флайдок.
  2. Оформити ЕЦП для усіх підписувачів підприємства.
  3. Повідомити контрагентів про можливість обмінюватися електронними документами.

Дізнайтеся, як почати обмінюватися електронними документами за телефонами (095, 097) 333 39 23, (0372) 509 609.

Замовити презентацію
Немає коментарів

Коментувати