Відрядний наряд для BAS Бухгалтерія КОРП та BAS Бухгалтерія

В конфігурації BAS Бухгалтерія та BAS Бухгалтерія КОРП не реалізований документ «Відрядний наряд». Проте при розрахунку заробітної плати при наявності виробництва на підприємстві нерідко виникає необхідність нараховувати відрядну оплату праці.

Пропонуємо розробку, яка дозволить зекономити час при внесенні первинних документів та не помилитися в розрахунку заробітної плати.

Можливості:

  • Автоматичне формування даних у документі «Відрядний наряд» на підставі документу «Звіт виробництва за зміну».
  • Гнучке налаштування номенклатури для відрядних нарядів: набору технологічних операцій для продукції з розцінками.
  • В ролі виконавців робіт можуть виступати як бригади працівників із персональними коефіцієнтами КТУ, так і окремі працівники.
  • Розраховані суми з документу «Відрядний наряд» включаються в нарахування зарплати шляхом дозаповнення документу «Нарахування зарплати та внесків».
  • Розробка дозволяє провести коректний розрахунок собівартості виготовленої продукції з врахуванням відрядної заробітної плати.
  • Модуль реалізований як розширення, що не потребує змін в конфігурації.

Опис роботи з модулем «Відрядний наряд»:

1. В розділі «Відрядний наряд», який з’явився після підключення розширення, створіть документи «Бригади виконавців».  Тут потрібно вказати співробітників та їх КТУ в бригаді.

2. В розділі «Відрядний наряд»«Номенклатура відрядних нарядів» потрібно створити довідник з переліком техоперацій чи послуг, які використовуються для кожного виду продукції, датою актуальності розцінки та розцінкою операції. Якщо вид продукції не має переліку техоперацій, тоді в ролі техоперації виступає цей самий елемент номенклатури, що й вид продукції. За потреби, вказуємо виконавця по замовчуванню.

3. На підставі документу «Звіт виробництва за зміну» створюємо документ «Відрядний наряд».

4. Якщо в новоствореному документі реквізит «Виконавець» порожній, обираємо його з довідника. При цьому заповниться вкладка документу «Виконавці» і розрахуються суми по співробітниках.

5. Для включення нарахованих сум відрядної зарплати, в документі «Нарахування зарплати та внесків» натискаємо кнопку «Заповнити» – «Дозаповнити нарахування відрядних нарядів». Заповняться рядки з тих документів «Відрядний наряд», у яких дата співпадає з періодом нарахування заробітної плати. Податки і внески розрахуються автоматично у відповідних вкладках.

6. Для формування бухгалтерських проведень потрібно створити і заповнити документ «Відображення зарплати у фінансовому обліку».

Вартість: 3900 грн

Зауваження щодо розробки приймаються протягом 2 тижнів після встановлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати