Відправка повідомлень в telegram bot з BAS

Компанії, співробітники яких часто перебувають у робочих поїздках чи відрядженнях, часто потребують можливості миттєвого інформування своїх працівників про зміни в документах в обліковій системі чи статусах цих документів. Такі повідомлення дозволять менеджерам компанії оперативно реагувати на потреби клієнтів та вчасно закривати задачі.

Пропонуємо модуль для BAS, що дозволяє безкоштовно відправляти повідомлення та документи через telegram bot менеджерам та іншим користувачам в телеграм групу.

Можливості:

 • Автоматична відправка повідомлень та будь-яких прикріплених документів чи звітів в телеграм з BAS.
 • Налаштування шаблонів повідомлення для відправки.
 • Налаштування змін в обліковій системі, про які потрібно інформувати, наприклад створення певного документу, зміна його статусу.

Схема роботи:

1. Відправка повідомлення в телеграм бот здійснюється з БАС автоматично, наприклад при створенні нового замовлення або при зміні статусу замовлення, отриманні оплати.

2. Підтримуються шаблони повідомлень, коли замість слова %Телефон% відображається телефон контрагента з пов’язаного документу.

3. Відправка в здійснюється виключно по telegram ID (вимога телеграму). Дізнатись telegram ID користувача можна в боті @getmyid_bot. Створювати телеграм боти можна без обмежень.

Модуль підходить для всіх типових конфігурацій BAS.

Вартість: 2800 грн

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

2 коментарі
 1. Наталя 26.10.2023 о 15:58

  Добрий день. У нас БАС Бухгалтерія. Чи можна відправляти менеджерам повідомлення про оплату від клієнтів?

  • ПортфельПортфель 26.10.2023 о 16:09

   Добрий день. Так, можна за допомогою даного модуля. Детальніше відповіли Вам на електронну пошту.

Коментувати