Перевірка стану розрахунків з бюджетом в M.E.Doc

Важлива новина для користувачів програми M.E.Doc!

Повідомляємо, що в оновленні 11.01.027 додано нову функція “Стан розрахунків з бюджетом”. Раніше дану можливість надавав лише “Електронний кабінет платника”, відтепер отримати інформацію про нарахування, оплати, переплати чи заборгованість по податках можна безпосередньо в програмі M.E.Doc.

Для того, щоб отримати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, необхідно з програми M.E.Doc надіслати запит до ДПС (розділ Довідки державних органів), підписавши його електронним підписом (КЕП). За допомогою фільтрів можна відібрати отриману інформацію по кожному виду податків, зборів та/або ОДПС на поточну дату.

В оновленні 11.01.028 додано ще 2 нових функції:
1. Експорт даних у форматі Excel. Експорт виконується по команді головного меню Файл – Експорт – Експорт таблиці в Excel.
У файл Excel експортуються дані, що відображені у таблиці модуля (з урахуванням обраних фільтрів) на момент виконання експорту.
2. Друк даних про стан розрахунків з бюджетом. Друк виконується по команді головного меню Файл – Друк реєстру.
На виконання команди можливо роздрукувати дані, що відображені у таблиці модуля (з урахуванням обраних фільтрів) на момент виконання команди.

Детальніше про даний функціонал можете дізнатися з відео інструкцій:

Як в СОТА сформувати виписку про стан розрахунків з бюджетом?

  1. Увійдіть у розділ Стан розрахунків з бюджетом.

2. Оберіть період для розрахунку та натисніть кнопку Оновити дані.
3. Відкриється стандартне вікно накладання КЕП, вкажіть шлях до секретного ключа та пароль до нього.

4. Після відправки запиту у Вас відразу відобразиться інформація щодо стану розрахунків з бюджетом: скільки було нараховано, сплачено, чи є переплата, недоїмка або ж пеня. А зручний фільтр допоможе розсортувати інформацію за ОДПС або за видом платежу.

Немає коментарів

Коментувати