Смарт-картка CryptoCard-338 від ТОВ “Автор”

Захищений носій КЕП  – це носій інформації із захистом від несанкціонованого доступу при генерації секретних ключів, зберіганні цифрового підпису та підписанні електронних документів.

Захищені носії необхідні:

  • Органам державної влади, місцевого самоврядування та підприємствам, установам, організаціям державної форми власності.
  • Державним реєстраторам прав на нерухоме майно, нотаріусам, державним реєстраторам юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  • Кожному підприємству, яке дбає про власну безпеку!

Захищені носії КЕП від ТОВ “Автор” постачаються у формі токенів та смарт-карт.

Смарт-картка CryptoCard-338 застосовується для захищеного зберігання і використання ключів кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Виконує функції формування і перевірки електронного цифрового підпису, шифрування, авторизації, зберігання секретної (ключової) інформації. Сертифікований в ДССЗЗІ України.  Завантажити експертний висновок

Смарт-карта підтримує роботу з наступними операційними системами: Windows 7/8/10; Linux; macOS; IOS; Android.

Об’єм пам’яті: до 240 КБ для даних користувача.

Ціни на смарт-карти CryptoCard-338:

Тип смарт-карти CryptoCard-338 CryptoCard-338L
Особливості контактна безконтактна
Вартість, грн 320 650

Для роботи із смарт-карткою CryptoCard-338 потрібен карт-рідер.

Контактний карт-рідер КР-371М – призначений для читання/запису інформації з контактних смарт-карток, забезпечує інтерфейс між комп’ютером і смарт-картою.

Пристрій застосовується для побудови комп’ютерних систем доступу, персоналізації і авторизації, може використовуватися як складова частина різних терміналів, що працюють із смарт-картками (платіжних, банківських, Інтернет – терміналів).

Вартість: 384 грн.

За детальною інформацією звертайтесь у відділ продажу ПП “Портфель” ☎ (050) 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо