Припинена підтримка FireBird версії 2.1 у програмі M.E.Doc

Шановні користувачі програми M.E.Doc!

Повідомляємо Вас про те, що з 1 квітня 2023 року буде припинена підтримка застарілої версії FireBird 2.1 у програмі M.E.Doc.

Дана версія FireBird знята з підтримки виробником з 05.12.2014, має свої недоліки, вразливості, функціональні обмеження і неможливість реалізації деяких потреб, що виникають у клієнтів.

Які СУБД підтримуються в M.E.Doc:

  1. У програмі M.E.Doc вже реалізована підтримка бази даних FireBird версії 3.0. Для переходу на нову версію розроблена утиліта ConvertFB.exe та інструкція, що доступна за посиланням.
  2. Додатково реалізована підтримка системи управління базами даних (СУБД) PostrgeSQL, яка призначена для роботи з великими об’ємами даних та розповсюджується на безоплатній основі.
  3. Також в M.E.Doc існує підтримка СУБД Oracle, яка призначена для роботи з великими об’ємами даних, в програмі присутній механізм для перенесення даних з FireBird у Oracle.

Для користувачів версії FireBird 2.1 додане інформаційне повідомлення “Ви використовуєте застарілу версію СУБД FireBird. Для оновлення версії СУБД ознайомтеся та виконайте рекомендації з інструкції. Відкрити інструкцію?”, котре має рекомендації щодо переносу даних на FireBird 3.0.

Отже, для міграції з FireBird 2.1 на FireBird 3.0 або зміни типу СУБД – радимо використати відповідні інструкції. Також можливо здійснити перехід шляхом перенесення даних з резервної копії формату *.ZBF.

Зверніть увагу, що після 1 квітня 2023 р. питання щодо роботи програми на СУБД FireBird 2.1 розглядатись технічною підтримкою не будуть.

Немає коментарів

Коментувати