Переходьте на обмін електронними документами

слайдер пропозиція

Скористайтеся можливістю відправляти та отримувати первинні документи: акти, видаткові накладні, рахунки, ПН/РК, з накладанням КЕП безпосередньо у Вашій обліковій системі.

Оптимізуйте затрати компанії на друк, марки, конверти та суттєво скоротіть час на рутинну роботу по веденню первинних документів.

Економія при переході з паперових документів на ЕДО зазвичай складає до 2% від обороту компанії.

Варіанти підключення:

1. Первинними документами можна обмінюватися з контрагентами безпосередньо в програмі BAS, за допомогою модуля FlyDoc.

Модуль FlyDoc (“Флайдок”) – дозволяє в обліковій програмі BAS:

  • обмінюватися електронними документами з контрагентами, створеними безпосередньо в BAS, через платформу ПТАХ з усіма користувачами M.E.Doc, СОТА, FREDO ДокМен, FlyDoc;
  • надсилати посилання на документ на електронну пошту;
  • накладати електронний підпис (КЕП) безпосередньо в BAS;
  • автоматично сформувати облікові документи в BAS на підставі отриманих у FlyDoc вхідних електронних документів від контрагентів;
  • реєструвати податкові накладні та розрахунки коригування в ЄРПН.

Вартість ліцензії на рік: для юридичних осіб – 6000 грн.,  для підприємців – 3000 грн.

2. Первинні документи можна вивантажити з облікової системи BAS в програму M.E.Doc за допомогою модуля “Інтеграція BAS з M.E.Doc”, і обмінюватись первинними документами з контрагентами в програмі M.E.Doc. Вхідні документи від контрагентів можна завантажити з M.E.Doc в BAS.

  • Інтеграція BAS з M.E.Doc (“Медова стиковка”)  переносить первинні документи (рахунки, акти, накладні, податкові накладні, розрахунки коригувань) з BAS в M.E.Doc і навпаки. Вартість ліцензії на рік:  – від 890 грн.
  • M.E.Doc.Бізнес «Електронний документообіг» – модуль дозволяє обмінюватись будь-якими електронними документами з вашими контрагентами в програмі M.E.Doc. Вартість ліцензії на рік:  – 1620 грн. Відправка контрагентам до 10 документів на місяць – безкоштовна.

Детальніше про електронний документообіг.

Звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 і ми допоможемо підібрати варіант підключення до електронного документообігу, або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати